Zarząd Powiatu w Oświęcimiu w oparciu o Uchwałę Nr L/362/2010 Rady Powiatu w Oświęcimiu z dnia 29 września 2010 r. w sprawie sposobu konsultowania projektów aktów prawa miejscowego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego ogłasza konsultacje „Programu współpracy Powiatu Oświęcimskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 rok”.

Opinie (propozycje, wnioski) dotyczące „Programu współpracy Powiatu Oświęcimskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 rok” można składać w formie pisemnej:

– do Wydziału Promocji Powiatu, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu, pokój 226, tel. 033/ 844-97-03 przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

– przesłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu ul. Wyspiańskiego 10,
32-602Oświęcim.

Projekt Programu został zamieszczony jako załącznik do niniejszej informacji oraz na stronie internetowej Powiatu. Projekt Programu znajduje się także do wglądu w Wydziale Promocji Powiatu, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu.

Termin nadsyłania propozycji, wniosków i opinii do dnia 2.11.2018 roku.