Niepubliczne Przedszkole „Przygoda” w Oświęcimiu organizuje półkolonie dla dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Dzięki finansowemu wsparciu Powiatu Oświęcimskiego dzieci z niepełnosprawnością intelektualną będą mogły przeżyć niezapomniane wakacje w przedszkolu „Przygoda” mieszczącym się w Oświęcimiu przy ulicy 11 Listopada 3C/1A.

Dla dzieci przygotowano trzy pięciodniowe turnusy w terminach: 16–20 lipca, 23–27 lipca, 30 lipca–3 sierpnia. Od 8.30 do 14.30 uczestnicy półkolonii będą miło spędzać czas. Codziennie czekają na nich inne atrakcje, między innymi spotkanie z gościem – policjantem, strażakiem lub strażnikiem miejskim, wycieczka do kina i Galerii Książki w Oświęcimiu, zajęcia sportowe na oświęcimskim basenie oraz na boisku, gry i zabawy ruchowe w parkach rozrywki w Mikołowie, Pszczynie lub Tychach. Każdy turnus zakończy dyskoteka. Przedszkole czeka na te dzieci, które nie lubią nudy, wolą wakacyjny luz, przygodę i zabawę.

Szczegółowych informacji na temat półkolonii udziela Anna Kupiec, dyrektor przedszkola „Przygoda” (tel. 691 702 739).

(IS)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.