Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Przed nami ciepłe miesiące letnie i wysokie temperatury. W tym okresie szczególnie powinniśmy zadbać o odpowiednie nawodnienie, gdyż skutki obniżenia wartości wody w organizmie mogą być najdotkliwsze. Jednak niezależnie od tego, czy jest lato, czy też zima woda jest nam niezbędna do życia. A o jej regularnym spożywaniu bardzo często zapominamy.

Pracodawcy są zobowiązani do dostarczania zatrudnionym w swojej firmie osobom wody. Wielu przedsiębiorców decyduje się na hurtowy zakup 1.5 litrowych butelek wody, jednak jest to wybór nie tylko nietrafiony pod względem ekonomicznym, ale również mało wygodny i niezbyt ekologiczny. Alternatywą dla tradycyjnego sposobu na wyposażenie swoich pracowników w wodę są dystrybutory wody i źródełka wody pitnej. Jakie mają zalety?

Woda z dystrybutora - dlaczego warto?

Dystrybutory wody są częstym widokiem w firmach, instytucjach, a nawet publicznych placówkach. Zarządzający danym miejscem niezwykle cenią sobie wygodę, jakie oferuje takie rozwiązanie. Decydując się na dystrybutor z głowy odchodzi nam problem wybrania się do hurtowni, czy też dowozu i przenoszenia ciężkich butelek. To wszystko załatwia za nas firma zajmująca się dystrybucją wody w galonach. Są one dostarczane cyklicznie do biura - co 4-8 tygodni - a w razie większego zużycia, wystarczy jeden telefon i butla w ciągu kilku godzin pojawi się u nas. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, które doceni chyba każdy właściciel firmy.

Za dystrybutorami i źródełkami wody przemawiają również względy ekonomiczne. Począwszy od obcięcia kosztów związanych z opłatami z paliwo - w celu zakupienia i dowiezienia wody - cenę za litr, aż po koszty związane z utylizacją odpadów plastikowych. Cena za litr wody źródlanej w galonie będzie naturalnie niższa, niż tej kupionej w butelce o małej pojemności. A jeśli chodzi o utylizację odpadów, to jest to kolejna rzecz, o jaką zwyczajnie nie musimy się martwić. Po opróżnieniu galonu zabiera go firma dostarczająca nam kolejny już wypełniony wodą. To proste i w dodatku ekologiczne.

Podobne dla firm, instytucji czy szkół znajdziesz pod adresami:

http://www.aquasolution.pl/

http://www.aquasolution.pl/12-dystrybutory-wody

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.