Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Kolejni uczniowie powiatowych szkół odebrali bilety na jedyny w Europie Festival Pokoju, czyli Tauron Life Festival Oświęcim. Wicestarosta Jarosław Jurzak wręczył je uczniom „Dąbrowskiej”, tam upominek otrzymało 20 wyróżnionych, w powiatowej „Dziesiątce” nagrody za wysokie wyniki w nauce oraz zaangażowanie na rzecz szkoły i lokalnej społeczności otrzymało 25 osób, natomiast w kęckim „Wyspianie” uczniowie otrzymali 20 wejściówek.

Bilety otrzymały już prawie wszystkie placówki oświatowe. W Powiatowym Zespole nr 6 w Brzeszczach wręczała je członek Zarządu Powiatu w Oświęcimiu Ewa Pawlusiak. Tam uczniowie otrzymali 20 wejściówek. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy udanej zabawy oraz przyjemnych wrażeń muzycznych.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.