Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

 

Kupując drukarkę do domu lub do biura, warto postawić na zaufanego producenta. Samsung to firma od lat działająca na rynku – urządzenia tej marki cieszą się pozytywną opinią wśród użytkowników. Wciąż nie podjąłeś decyzji? Zobacz, co wyróżnia urządzenia z serii Samsung Xpress, i jak je obsługiwać.

Drukarki laserowe Samsung Xpress

Urządzenia z serii Samsung Xpress to przede wszystkim monochromatyczne drukarki laserowe. Jest to dzisiaj powszechnie stosowana technologia, która pozwala drukować materiały w kolorze czarno-białym – tekst oraz grafikę. Jeżeli nie zależy ci na wielobarwnych wydrukach, sprzęt Samsung Xpress będzie satysfakcjonującym wyborem. Drukarka laserowa jest znacznie bardziej wydajna od atramentowej, sprawdzi się zarówno w domu, jak i w pracy. Modele z serii Samsung Express mają różne rozmiary - wśród nich znajdą się niewielkie, kompaktowe urządzenia, które zmieścimy w prywatnym gabinecie, na biurku w pokoju lub w małym biurze.

Samsung Xpress – innowacyjne rozwiązania i dodatkowe funkcje

Parametry techniczne drukarek Samsung Xpress różnią się w zależności od modelu, ale łączy je wysoka funkcjonalność. Przykładowo urządzenie M2026 zostało wyposażone w procesor 400 MHZ, a szybkość drukowania sięga 20 str./min. Udogodnienia takie jak intuicyjny panel sterowania czy oprogramowanie Easy Printer Manager zapewniają łatwą i wygodną obsługę. Do tego Samsung stosuje autorską technologię Rendering Engine for Clean Page, która poprawia ogólną jakość wydruków. Konstrukcja drukarki jest też pro-ekologiczna – sterownik Easy Eco kontroluje zużycie materiałów eksploatacyjnych i energii, co ma korzystny wpływ na środowisko, a tobie pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Eksploatacja drukarki Samsung Xpress

Urządzenia od Samsunga, jak wszystkie drukarki, potrzebują odpowiedniej konserwacji i regularnego zaopatrzenia. W kwestii papieru wymagania są standardowe – używamy kartek w formacie A4, o gramaturze od 60 do 120 g/m2 w zależności od drukowanej treści. Od czasu do czasu trzeba też wymienić toner, czyli środek koloryzujący. Możesz kupić go bezpośrednio u producenta, ale będzie to większa inwestycja. Zamiast tego warto wybrać toner alternatywny. Tańszy zamiennik dobrej jakości znajdziesz na przykład tutaj: https://www.profibiuro.pl/samsung-m2026w-toner-zamiennik-mlt-d111s-p-35003.html.

Urządzenia wielofunkcyjne Samsung Xpress

Jeśli potrzebujesz drukarki do dużego biura albo po prostu cenisz sobie kompleksowe rozwiązania, możesz wybrać urządzenie Samsung Xpress typu multitask. Jest to sprzęt wielofunkcyjny, który nie tylko drukuje w technice druku laserowego, ale obsługuje też skaner i faks. Bardzo przydatna jest również opcja druku bezprzewodowego – dzięki niej podłączysz drukarkę do sieci domowej lub biurowej. W ten sposób możesz zsynchronizować urządzenie z komputerem, laptopem, smartfonem lub tabletem. Nie musisz już pracować w jednym miejscu. Skorzystają na tym także inni domownicy lub pracownicy – teraz ze sprzętu może korzystać kilka osób jednocześnie.

Istotną zaletą produktów z serii Samsung Xpress jest ich przystępna cena. Bywają wprawdzie tańsze drukarki, ale zwykle nie spełniają one wymogów jakości. Modele od Samsunga to towar ze średniej półki, relatywnie niedrogi, ale wartościowy. Polecamy przetestować!

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.