Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Kęty. Nietrzeźwy sprawca kolizji noc sylwestrową spędził w policyjnej celi


W nocy z 31.12.2017/1.01.2018, tuż przed północą policjanci z Komisariatu Policji w Kętach, zostali powiadomieni, że w ogrodzenie posesji, znajdującej się przy ulicy Fabrycznej w Kętach, wjechał samochód. Jeden z patroli natychmiast pojechał we wskazane miejsce.

Szybko okazało się, co było powodem, utraty przez kierującego panowania nad pojazdem. 23 – letni mieszkaniec Kęt był pijany. Wsiadł za kierownicę BMW, mając w organizmie 2 promile alkoholu. Nietrzeźwy kierowca nie odniósł żadnych obrażeń ciała, w związku z tym został zatrzymany i noc spędził w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.