Zamknięcie ul. Głównej w Grojcu - objazd ul. B. Chowańca podczas finału WOŚP

1 min czytania
Zamknięcie ul. Głównej w Grojcu - objazd ul. B. Chowańca podczas finału WOŚP

Podczas 34 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wydarzenia w Grojcu będą koncentrować się przy ul. Głównej 1 (Dom Ludowy), dlatego organizatorzy wprowadzają tymczasową organizację ruchu. Fragment głównej ulicy zostanie wyłączony z ruchu kołowego, co zmieni dojazdy w najbliższej okolicy. Informacja jest ważna dla mieszkańców i osób planujących przyjazd na imprezę.

W związku z organizacją wydarzenia z ruchu kołowego zostanie wyłączony odcinek ul. Głównej od skrzyżowania z ul. B. Chowańca do skrzyżowania z ul. Kasztanową. Ruch kołowy odbywać się będzie przez ul. B. Chowańca, która pełni rolę trasy zastępczej dla zamkniętego fragmentu.

Tymczasowa organizacja ruchu obowiązuje 25.01.2026 w godz. od 13.00 do 22.00. Organizatorem wydarzenia jest lokalny punkt przy ul. Głównej 1 (Dom Ludowy).

na podstawie: Gmina Oświęcim.

Autor: krystian