Muzyczne Powitanie Lata: Relacja z koncertu w Powiecie Oświęcimskim
Spotkanie mieszkańców Powiatu Oświęcimskiego z okazji Powitania Lata przyniosło wiele muzycznych wrażeń. Tłumy zgromadziły się przed oświęcimskim lodowiskiem, by wspólnie celebrować 25-lecie powstania powiatu i cieszyć się koncertami znanych zespołów.

Muzyczne Powitanie Lata z udziałem lokalnych i ogólnopolskich gwiazd

W miniony weekend mieszkańcy Powiatu Oświęcimskiego mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – koncertowym Powitaniu Lata. Na parkingu przed lodowiskiem zgromadziły się tłumy, by wspólnie bawić się przy dźwiękach muzyki. Wydarzenie to było szczególne nie tylko ze względu na muzyczne atrakcje, ale także z powodu jubileuszu 25-lecia powstania powiatu.

Na scenie wystąpiły zespoły, które zdobyły serca publiczności. Jako pierwszy zaprezentował się zespół Milijon z Oświęcimia, który zagrał energetyczny set, rozgrzewając publiczność. Następnie na scenie pojawiła się formacja NO LOGO z Sejn, która również zebrała wiele entuzjastycznych reakcji. Kulminacyjnym punktem wieczoru był występ legendarnej grupy T.Love z charyzmatycznym Muńkiem Staszczykiem.

Jubileusz 25-lecia Powiatu Oświęcimskiego

Wydarzenie to było także okazją do świętowania ćwierćwiecza istnienia Powiatu Oświęcimskiego. Wicestarosta Teresa Jankowska podkreśliła znaczenie tej rocznicy, mówiąc: „Postanowiliśmy połączyć muzyczne powitanie lata z jubileuszem 25-lecia powstania Powiatu Oświęcimskiego”. W jej wypowiedzi nie zabrakło również odniesień do współpracy z gminami w zakresie zdrowia, edukacji oraz wsparcia organizacji pozarządowych.

„Dla nas to ważna data, ćwierć wieku działalności samorządu powiatowego zwieńczonego współpracą z gminami naszego Powiatu, w zakresie m.in. zdrowia, edukacji, wspierania organizacji pozarządowych” – dodała pani wicestarosta.

Niezapomniane chwile i wspólna zabawa

Kilkugodzinne koncerty przyciągnęły kilka tysięcy mieszkańców oraz gości z okolicznych miejscowości. Wspólna zabawa, śpiewy i tańce na świeżym powietrzu stworzyły niepowtarzalną atmosferę. Organizatorzy zadbali o to, by każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie, a różnorodność muzyczna zadowoliła zarówno młodszych, jak i starszych słuchaczy.

Powiat Oświęcimski po raz kolejny udowodnił, że potrafi zorganizować wydarzenie, które integruje lokalną społeczność i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Tegoroczne Powitanie Lata z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników, a jubileusz 25-lecia powiatu został uczczony w wyjątkowy sposób.


Według informacji z: Powiat Oświęcimski