Poranki z przyrodą w Miejskiej Bibliotece Publicznej: Start już 24 czerwca
Zapraszamy wszystkie dzieci do Miejskiej Biblioteki Publicznej na niezapomniane poranki z przyrodą! Już w czerwcu i lipcu najmłodsi będą mieli okazję uczestniczyć w serii kreatywnych spotkań, które przeniosą ich w świat natury. To doskonała okazja do zabawy, nauki i rozwijania pasji w otoczeniu książek.

Startujemy 24 czerwca - pierwszy poranek z przyrodą

Już 24 czerwca o godzinie 11:30 odbędzie się inauguracyjne spotkanie z cyklu "Poranki z przyrodą". Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza najmłodszych mieszkańców do wspólnego czytania, tworzenia, tańczenia i zabawy. To wyjątkowa okazja, aby dzieci mogły spędzić czas w kreatywny sposób, rozwijając swoją wyobraźnię i wiedzę o przyrodzie.

Harmonogram lipcowych spotkań

Po pierwszym spotkaniu, które odbędzie się 24 czerwca, planowane są kolejne zajęcia w lipcu. Spotkania będą miały miejsce w każdą sobotę miesiąca: 1, 8, 15, 22 i 29 lipca. Każde z nich rozpocznie się o 11:30, oferując dzieciom różnorodne atrakcje i aktywności związane z przyrodą. To doskonała okazja do regularnych, edukacyjnych spotkań, które z pewnością wzbogacą wakacyjne dni najmłodszych.

Zapisy i udział w wydarzeniu

Aby wziąć udział w "Porankach z przyrodą", należy zapisać się osobiście w Czytelni na pierwszym piętrze lub telefonicznie pod numerem 33 847 98 10. Udział w zajęciach jest bezpłatny, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla rodziców i opiekunów, którzy chcą zapewnić dzieciom wartościowy sposób spędzania czasu.

Projekt "Akademia Rodzinna - pióro i kałamarz"

Cykl spotkań "Poranki z przyrodą" realizowany jest w ramach projektu "Akademia Rodzinna - pióro i kałamarz". Inicjatywa ta została dofinansowana ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Dzięki temu biblioteka może zaoferować mieszkańcom różnorodne, bezpłatne wydarzenia kulturalne i edukacyjne, które wspierają rozwój dzieci i młodzieży.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Przyprowadźcie swoje dzieci do Miejskiej Biblioteki Publicznej i pozwólcie im zanurzyć się w fascynującym świecie przyrody podczas "Poranków z przyrodą".


Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna