Dodatkowe parkingi na Powitanie Lata w Oświęcimiu
Wielkimi krokami zbliża się muzyczne Powitanie Lata, które odbędzie się w naszym mieście. Aby zapewnić wygodę i komfort uczestnikom, Starostwo Powiatowe informuje o dostępności dodatkowych, bezpłatnych parkingów w pobliżu miejsca koncertu.
  1. Bezpłatne parkingi dostępne dzięki współpracy z lokalnymi firmami.
  2. Koncert odbędzie się 22 czerwca, wystąpią m.in. T.Love.
  3. Czasowe zamknięcie ul. Szustera oraz parkingu przy lodowisku.

Przy okazji wydarzenia, które odbędzie się 22 czerwca na scenie przed oświęcimskim lodowiskiem, na ul. Chemików 4, mieszkańcy będą mieli okazję posłuchać zespołów Milijon i No Logo. Gwiazdą wieczoru będzie legendarna kapela T.Love z charyzmatycznym Zygmuntem „Muńkiem” Staszczykiem. Koncert rozpocznie się o godzinie 17:45, a wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, co na pewno przyciągnie wielu miłośników muzyki.

W związku z organizacją koncertu, Starostwo Powiatowe ogłasza, że dzięki uprzejmości spółki Synthos, Centrum Medycznego Elvita oraz Medical Tower, uczestnicy będą mogli skorzystać z dodatkowych, bezpłatnych parkingów w sąsiedztwie miejsca wydarzenia. To z pewnością ułatwi logistykę przybywającym na koncert mieszkańcom i gościom.

Jednocześnie należy pamiętać, że 22 czerwca od godziny 6:00 do 23 czerwca do godziny 8:00 nastąpi czasowe zamknięcie ul. Szustera. Ponadto, parking, na którym odbędzie się koncert, będzie zamknięty od 21 do 23 czerwca. Warto więc zaplanować swoją trasę z wyprzedzeniem, aby uniknąć niepotrzebnych utrudnień.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Muzyczne Powitanie Lata to doskonała okazja, aby wspólnie celebrować początek letniego sezonu w rytmach ulubionej muzyki. Do zobaczenia na koncercie!


Źródło: Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu