Modne i funkcjonalne kuchnie wprost z Gorzowa. Poznajcie studio Meble Kania

Studio Meble Kania znalazło się wśród grona Ambasadorów sieci Max Kuchnie. Wszystko dlatego, że tworzą je ludzie, dla których projektowanie kuchennych wnętrz to prawdziwa pasja. Przekonajcie się sami, co potrafią!

Ambasadorzy sieci Max Kuchnie

Sieć Max Kuchnie to już ponad 300 salonów mebli kuchennych zlokalizowanych w całej Polsce. To wyjątkowe studia, w których spotkacie ludzi, którym projektowanie i urządzanie domowych wnętrz przyniosło zawodowe spełnienie. Do swojej pracy podchodzą z wielkim zaangażowaniem, realizując marzenia swoich klientów o stylowych i funkcjonalnych wnętrzach. Chcecie poznać ich bliżej? Teraz to możliwe dzięki serii „Poznaj nasze studia od kuchni”, którą znajdziecie na kanale Max Kuchnie na YouTube’ie. Spotkacie w niej Ambasadorów sieci, którzy zaprezentują Wam swoją historię i swoje salony, opowiedzą o tym, co w ich pracy jest najbardziej satysfakcjonujące, i odkryją nieco tajemnic związanych z projektowaniem kuchennych pomieszczeń. W najnowszym odcinku natomiast czeka na Was nie kto inny, jak właściciele i pracownicy studia Meble Kania z Gorzowa.

studia Meble Kania z Gorzowa

Znaleźli swój sposób na sukces

Skąd wziął się pomysł na salon mebli kuchennych w Gorzowie? Wszystko zaczęło się od połączenia stolarskiego zacięcia z umiłowaniem do dobrego designu. Krystian Kania jest mistrzem stolarstwa, a jego żona Monika projektantką. To właściciele gorzowskiego studia, rodzinnej firmy, do której niedawno dołączyła ich córka Nicol. – Aktualnie nasz team liczy 13 osób, to zgrane osoby, które grają do jednej bramki – mówi Monika Wiktor-Kania, zdradzając, jak istotną rolę w rozwijaniu biznesu odgrywa właściwie dobrany zespół pracowników. To właśnie zaufani i uzdolnieni pracownicy pozwalają realizować najśmielsze pomysły klientów.

Zobaczcie jedne z najpiękniejszych kuchni w Gorzowie i okolicach

W studiu Meble Kania tworzone są kuchnie na wymiar. Powstają tu także meble łazienkowe, szafy i meble biurowe w różnych wnętrzarskich stylach. Wszystko oczywiście zależy od gustów i upodobań klientów. – Jedną z najważniejszych rzeczy, jaką przekazała mi mama, jest konieczność wsłuchiwania się w potrzeby klientów. Tylko w taki sposób możemy w pełni spełnić ich oczekiwania – zaznacza Nicol Kania.

Zobaczcie jedne z najpiękniejszych kuchni w Gorzowie i okolicach

Dzięki temu że salon Meble Kania działa pod szyldem sieci Max Kuchnie, kuchenne wnętrze można urządzić w nim kompleksowo. Poza zabudową meblową na wymiar można zamówić tu także sprzęty AGD od najlepszych producentów, oświetlenie, a nawet akcesoria i dekoracyjne dodatki. A wszystko to w adekwatnych do jakości cenach i z możliwością skorzystania z wyjątkowych promocji, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Przykładowo, kupując urządzenia jednej marki w zestawie zyskujemy rabat na najtańsze z nich, a ceny zaczynają się już od złotówki. Z kolei zamawiając AGD wraz z meblami, na sprzęty otrzymamy aż 5 lat gwarancji.Studio Meble Kania w Gorzowie

Gorzowski salon Meble Kania to przestrzeń pełna inspiracji. Możecie oglądnąć tu szereg ekspozycji, za sprawą których na żywo sprawdzicie funkcjonalne elementy wyposażenia kuchni, ale i rozwiązania aranżacyjne.

Adres studia Meble Kania:

ul. Oświęcimska 24B

32-660 Gorzów