Gdzie usunąć wgniecenie na Śląsku, w Małopolsce? Lista firm

Twój samochód w ciągu wielu lat swojego użytkowania może ulegać różnego rodzaju awariom i usterkom. Jednymi z najbardziej kłopotliwych są wgniecenia w karoserii, które sprawiają, że blacha wygląda źle. Jeśli dodatkowo mamy pęknięcie w lakierze, problem jest jeszcze większy.

  • Jak skutecznie usunąć wgniecenia?
  • Gdzie usunąć wgniecenia w Małopolsce?
  • Gdzie usunąć wgniecenia na Śląsku?

Jak skutecznie usunąć wgniecenia?

Wgniecenia w samochodzie mogą pojawić się na skutek gradu, wypadku lub nawet aktywności wandali. W każdym przypadku warto takie wgniecenie usunąć. Abstrahując już od walorów estetycznych, samochód, który uległ wgnieceniu, może mieć uszkodzony także lakier. W takim przypadku należy udać się do warsztatu, który oferuje również lakierowanie. Nie poleca się także usuwać wgnieceń samemu, ponieważ możemy uszkodzić karoserię jeszcze bardziej. Profesjonalne usuwanie wgnieceń na Śląsku oferuje Wgniecenia.pl, firma, specjalizująca się w naprawach PDR. Skorzystanie z usług firmy zewnętrznej jest dobrym pomysłem, jeśli na co dzień nie zajmujemy się tego typu naprawami, a wgniecenia zdarzają się rzadko. Oczywiście możliwe jest także wyciąganie bądź wypychanie wgnieceń samodzielnie, jednak do obydwu technik potrzebne są specjalne narzędzia, które pozwalają wykonać zabieg profesjonalnie i bez szkód. Narzędzia nie należą do najtańszych, w związku z tym często opłacić się może właśnie skorzystanie z oferty konkretnej firmy.

Gdzie usunąć wgniecenia na Śląsku?

Śląsk obfituje w warsztaty samochodowe i firmy, w których możesz usunąć wgniecenie w karoserii. Ceny są zróżnicowane i zależą od zakresu usług i profesjonalizmu ekipy. Poniżej przedstawiamy kilka firm usuwających wgniecenia na Śląsku:

  • M. Walczak – to firma znajdująca się w Myślenicach, zajmująca się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania;
  • GRADEM Usuwanie Wgnieceń – firma z Katowic, również zajmująca się głównie metodą PDR (bez lakierowania)
  • Auto PDR Technik – zakład z Bytomia, oferujący głównie usuwanie wgnieceń bez lakierowania
  • Kamal Warsztat Samochodowy – mający swoją siedzibę w Bielsku warsztat oferujący liczne usługi, w tym usuwanie wgnieceń.

Gdzie usunąć wgniecenia w Małopolsce?

Sąsiadująca ze Śląskiem Małopolska również może pochwalić się wieloma warsztatami samochodowymi i firmami, które oferują usuwanie wgnieceń. Są to zakłady wyspecjalizowane zarówno w samym usuwaniu wgnieceń, jak i innych czynnościach. Będąc w Małopolsce, warto skorzystać z usług takich firm jak:

  • DARCAR Usuwanie Wgnieceń – warsztat mieści się w Izdebniku i oferuje usługi związane z naprawą karoserii samochodowych;
  • Wgniotki.com – to firma mieszcząca się w Krakowie, oferująca usuwanie wgnieceń bez lakierowania;
  • P&M Cars – firma również mieści się w Krakowie i zajmuje się naprawą karoserii samochodowych, oferując usuwanie wgnieceń bez lakierowania.

Te, oraz inne warsztaty warto rozważyć, jeśli chcemy mieć pewność, że nasz samochód po gradobiciu czy innej katastrofie będzie wyglądał jak nowy.