Powiat Oświęcim: Trzynastego o trzynastej. Finał piłkarskiego Pucharu Polski na stadionie Hejnału Kęty

1 min czytania

Dla kibiców z Rajska i Jawiszowic w najbliższą sobotę, 13 listopada szykują się nie lada emocje. Obie drużyny zmierzą się Kętach w finałowym meczu w ramach Pucharu Polski Magic-Sport na szczeblu podokręgu Oświęcim.

Początek spotkania o godz. 13. Powiat Oświęcimski wsparł to wydarzenie, podczas którego, miejmy nadzieję, nie zabraknie sportowych emocji. Której z drużyn trzynastka” przyniesie szczęście, a która wyjedzie z Kęt ze spuszczonymi głowami?

Dostępna będzie transmisja online na kanale CF Sport: https://www.youtube.com/watch?v=bRVEw8FaCbw

Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu, powiat.oswiecim.pl/aktualnosci/trzynastego-o-trzynastej-final-pilkarskiego-pucharu-polski-na-stadionie-hejnalu-kety/

Autor: krystian