Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Szpital Dworska to placówka medyczna świadcząca wysokiej klasy usługi medyczne. Wszystkie zabiegi i konsultacje są przeprowadzane w jednym miejscu – co stanowi duży komfort dla wielu pacjentów oczekujących kompleksowego leczenia w ramach pobytu w konkretnym miejscu. Pod adresem https://dworska.pl/ można łatwo i szybko umówić się na wizytę u wybranego lekarza i na określony zabieg. Tego typu, nowoczesne podejście do spraw pacjentów jest ukłonem w stronę osób oczekujących wysokiej klasy usług medycznych.

Komfort pacjenta na pierwszym miejscu

Wizyta u lekarza to dla wielu osób duży stres. Z tego też względu oczekiwanie na przyjęcie w gabinecie lub po zabiegu powinno być po prostu przyjemne. Każda z sal jest klimatyzowana, a po zabiegu pacjent odpoczywa na wygodnych i komfortowych łóżkach marki Hill-Room. Oczywiście dłuższy czas oczekiwania po zabiegu lub operacji można umilić sięgając po specjalne dostosowane do wymagań pacjentów posiłki z cateringu, skosztować smacznej kawy lub herbaty, a także oglądać filmy i seriale z wykupionego abonamentu Netflix. Niewiele szpitali może równać się z tak dużą ofertą pod tym względem.

Cechy wyróżniające Szpital Dworska na tle innych placówek

Nowoczesne wyposażenie

Szpital, aby leczyć skutecznie musi stawiać na wysokiej klasy urządzenia, które wspierają pracę doświadczonych lekarzy. Tak jest właśnie w tym przypadku. Sale operacyjne są wyposażone w sprzęt znanych producentów urządzeń medycznych, takich jak na przykład aparaty do USG firm General Electric i Phillips oraz na salach operacyjnych urządzenia między innymi firm Siemens, Arthrex Maquet. Na uwagę zasługuje też fakt, że szpital wyposażony jest w unikatową kolumnę laparoskopową HD Stryker. Widać więc wyraźnie, że szpital stawia na bezpieczne, nieinwazyjne metody leczenia oraz diagnostyki pacjentów dzięki wsparciu najnowszych technologii.

Konsultacja oraz diagnostyka w trakcie jednej wizyty

Pacjent nie traci czasu na kolejne umawianie się na diagnostykę, ponieważ w trakcie konsultacji zostanie wykonana na nim odpowiednia diagnostyka za pomocą nowoczesnych urządzeń, które są do dyspozycji lekarzy przez cały czas.