Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Zachęcamy przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i średnich do 18. roku życia, którzy mieszkają lub uczęszczają do placówek na terenie powiatu oświęcimskiego, do udziału w konkursie zorganizowanym przez Fundację Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy pt. „Z koroną na głowie”. Jednym z fundatorów nagród jest Powiat Oświęcimski. Prace można nadsyłać do 12 czerwca (piątek).

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

  • wybierz jedną z kategorii konkursowych – wykonaj kartkę okolicznościową albo nagraj krótki film na wybrany temat (max. 2 min)
  • zaprojektuj okolicznościową kartkę pt. „Z koroną na głowie” i napisz na niej życzenia, które będą podziękowaniem dla pracy lekarzy, pielęgniarek, służb mundurowych oraz innych osób, które pomagają ludziom w walce z koronawirusem.
  • możesz też nagrać krótki film (max. 2 min.), w którym pokażesz jak radzisz sobie z izolacją w domu, jak twórczo spędzasz czas (uczysz się, wypoczywasz, bawisz, pomagasz, realizujesz hobby, pasje itp.)

Jeżeli możesz – poproś rodzica/opiekuna/nauczyciela o udzielenie zgody na Twój udział w konkursie poprzez uzupełnienie formularza zgłoszeniowego (imię i nazwisko, pełna nazwa przedszkola lub szkoły, wiek, kategoria konkursowa film/kartka ). Formularz wraz z załączoną pracą (plik lub link do filmu, kartkę w formacie jpg ) prześlij na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 12 czerwca br.

Prace wraz ze skanem formularza zgłoszeniowego prześlij do nas i jeśli możesz udostępnij swoją pracę lub film w jednym z serwisów społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube), koniecznie z hashtagami #zkoronanaglowie #mowp #pomocmamoc. Możesz skorzystać z profilu własnego lub Twoich rodziców. Pamiętaj, aby ustawić post jako publiczny – mówi Monika Bartosz, prezes Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy.

Zawalcz o cenne nagrody! Czekają rodzinne sesje zdjęciowe, wejściówki do Energylandii, kręgielni Kula Hula, czy rodzinną pizzę w dobrej restauracji.

Organizatorzy mają do rozdania również kilkadziesiąt nagród rzeczowych: gier planszowych, książek, kubków termicznych.

UWAGA!!! Dodatkowo dla trzech placówek (szkół lub przedszkoli), które nadeślą najwięcej prac, organizatorzy przekażą bony o wartości 300, 200 i 100 zł do wykorzystania w hurtowni papierniczej czy księgarni.

Podpisane prace, filmiki wraz z formularzem zgłoszeniowym prześlij do piątku 12 czerwca br. na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. O wynikach organizatorzy poinformują na profilu MOWP i stronie internetowej 18 czerwca br.

Na autorów najlepszych filmów i kartek czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych partnerów: Powiat Oświęcimski, Miasto Oświęcim, Energylandię, Kręgielnię Hula Kula, Da Grasso, Annę Sękowską Fotografia Rodzinna. Przesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z zapoznaniem się z Regulaminem i jego akceptacją.