Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Sklep Awa - sprzymierzeniec firm produkcyjnych

Mieszczący się w Chorzowie sklep Awa to jeden z najlepszych sprzymierzeńców firm produkcyjnych. Od roku 1992 Awa nieprzerwanie zaopatruje wiele dużych zakładów produkcyjnych w narzędzia takie jak frezy do cnc , rozwiertaki, wiertła vhm, noże tokarskie czy inne narzędzia skrawające. Pośród niemal 250 tysięcy produktów, każda firma znajdzie coś dla siebie i pod swój typ maszyny. Awa jednak to nie tylko sklep z dużym wyborem części eksploatacyjnych do maszyn produkcyjnych zajmujących się obróbką. To również eksperci w branży. Dzieki 28 letniemu doświadczeniu i poznanie branży na wylot, Awa jest w stanie w profesjonalny sposób doradzić danej firmie produkt, który najlepiej sprawdzi się u nich w zakładzie. Awa oferuje produkty tylko najlepszych marek takich jak Widia, Kojex, Iscar, Lamina, DHF czy Dormer. Dzięki temu, obróbka materiałów przebiega precyzyjniej, a produkty wychodzące z maszyn spełniają wszelkie normy jakościowe

Komu przydadzą się produkty ze sklepu Awa?

Produkty ze sklepu Awa sprawdzą się wszędzie tam gdzie miejsce ma obróbka skrawaniem. Wiele firm produkcyjnych, które pracują na elementach metalowych z pewnością doceni jakość produktów z Awa. Wszelakie elementy stalowe, szczególnie te drobniejsze wymagają dokładnej i precyzyjnej obróbki by spełniały wszystkie normy jakościowe, tak by produkt wychodzący z maszyny był jak najlepszy i zadowalał klientów. Dlatego też warto używać frezów do maszyn cnc sprawdzonych producentów. Co znajdziemy w ofercie sklepu Awa?

Szeroki wybór frezów cnc

Awa wie, jak ważne w obróbce metalu czy innego materiału są kwestie takie jak dokładność i precyzja. Obróbka według określonego projektu w firmach produkcyjnych jest podstawą, tak też Awa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaopatruje firmy produkcyjne w różnych rozmiarów frezy węglikowe. Są one wykonane z proszku węglikowego. Dostępne są one w drobnych granulacjach to nadaje frezom odpowiednią wytrzymałość i możliwość obróbki nawet najtwardszych materiałów. Frezy świetnie sprawdzają się do obróbki materiałów takich jak aluminium, metal czy nawet tytan. Wybierając frezy trzpieniowe można skupić się na obróbce materiałów takich jak stopy lotnicze, stal nierdzewna, stal hartowana czy materiały nieżelazne. 

Noże tokarskie - toczenie materiału

Toczenie to jeden z procesów obróbki skrawaniem. Noże tokarskie można podzielić na ich zastosowanie i rozmiary. Wybierając nóż tokarski, warto skontaktować się z ekspertem Awa, który doradzi jaki produkt najlepiej sprawdzi się do danego materiału. W ofercie Awa znajdziemy wysokiej klasy noże tokarskie producentów takich jak Widia, Iscar czy Lamina.

Rozwiertaki dostępne w ofercie sklepu Awa

Rozwiertaki stosuje się w obróbce wykończeniowej. Awa oferuje rozwiertaki różnych rozmiarów. Wszystkie charakteryzują się wysoką jakością wykonania i spełniają wszelkie restrykcyjne normy bezpieczeństwa. W sklepie Awa znaleźć możemy rozwiertaki stożkowe, nastawne, kotlarskie, wykańczaki czy zgrubne.