Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Tatuaże mogą mieć różne wzory. Są one dzielone również na kilka kategorii odnoszących się do ich stylu. Jakie są najbardziej popularne style tatuażów? Czym różnią się pomiędzy sobą? Zapraszamy do sprawdzenia!

Wybór odpowiedniego tatuażu często nastręcza dużo trudności. Doskonale zdają sobie z tego sprawę salony tatuażu Warszawa oraz w innych miastach, w których każdego dnia klienci decydują się na różne wzory tych wyjątkowych ozdób ciała.

Każdy ma swój gust, dlatego tatuaże są również tak różnorodne. Profesjonalne studio tatuażu Warszawa czy w innej lokalizacji może zaoferować swoim klientom tatuaże w różnych stylach, na przykład jak w studiu 77 Ink.

Zatem jakie są najbardziej popularne style tatuażów, które może wykonać dla nas salon tatuażu? Sprawdź teraz!

Salony tatuażu Warszawa – tribal

To popularny rodzaj tatuażu, który wzorowany jest na ozdobach ciała stosowanych przez ludy plemienne. Najczęściej tatuaż ma formę wyrazistych ornamentów, ale może także zawierać inne motywy, na przykład pióra, wilki. Dzisiaj dobre studia tatuażu Warszawa wykonują mniej takich wzorów niż przed laty.

Salony tatuażu Warszawa – old school

To tradycyjne wzory tatuażów o czarnych konturach, które wypełniane są różnymi kolorami. Takie klasyczne tatuaże może wykonać dla nas każde dobre studio tatuażu Warszawa. Wzory są różnorodne – serca, róże, czaszki. Dzisiaj old school znów cieszy się dużą popularnością.

Salony tatuażu Warszawa – new school

To rozwinięcie stylu old school. W tym przypadku stosuje się bardziej jaskrawe kolory, przerysowane formy, na przykład kreskówkowe. Tego typu wzory wykonują dzisiaj praktycznie wszystkie salony tatuażu.

Salony tatuażu Warszawa – dotwork

Rodzaj tatuażu tworzonego najczęściej z użyciem czarnego tuszu. Do wykonania wzorów stosuje się kropeczki (dots), które pozwalają na uzyskanie efektu cieniowania. Taki tatuaż wykona dla nas dobre studio tatuażu Warszawa czy w innym mieście – najlepiej wybrać fachowca w tej dziedzinie.

Salony tatuażu Warszawa – watercolor

Jedne z modnych obecnie tatuaży, które przypominają obrazy wykonane akwarelami. Mają rozwodnione kolory, nieregularne kształty. To dość nowa technika, której nie wykonuje każdy salon tatuażu Warszawa i w innych miastach. Gdy chcemy zdecydować się na taki tatuaż, najlepiej skorzystać z studia, które ma w tym zakresie doświadczenie – wtedy efekt będzie najlepszy!

Salony tatuażu Warszawa – style tatuażu

Salony tatuażu Warszawa – fineline

Także modne teraz tatuaże, które najczęściej są monochromatyczne. Są delikatne, minimalistyczne, składają się z delikatnych linii tworzących figury geometryczne lub inne wzory. Wybierzmy dobry salon tatuażu w Warszawie, gdy chcemy mieć taki tatuaż.

Salony tatuażu Warszawa – tatuaże realistyczne

To wymagające dzieła, dlatego tu potrzebne będzie najlepsze studio tatuażu Warszawa, które rzeczywiście zna się na rzeczy. Tatuaże realistyczne przypominają fotografie i pozwalają na uzyskanie efektu 3D. Najlepiej prezentują się w dużych rozmiarach. Wybierając taki tatuaż Warszawa, musimy też liczyć się z wyższym kosztem.

Salony tatuażu Warszawa – tatuaże japońskie

Dobre studio tatuażu w Warszawie może wykonać dla nas także tatuaże japońskie, które nazywane są również irezumi lub horimono. To różnokolorowe wzory, często symboliczne, które związane są z japońskimi tradycjami.

Salony tatuażu Warszawa – kanji

W mieście Warszawa studio tatuażu może wykonać dla nas także tatuaże typu kanji. Wzory odnoszą się wtedy do pisma japońskiego – każdy symbol oznacza konkretne słowo. Dzisiaj takie tatuaże są mało popularne.

Salony tatuażu Warszawa – trash polka

Styl tatuażu wykorzystujący głównie kolory czarny i czerwony. Wzory mogą być industrialne, wojenne, często zawierają pismo drukowane. Wybierając taki styl salon tatuażu Warszawa ceny może mieć także dość wysokie. Efekt jest jednak wart wydatku!

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.