Kredyty gotówkowe Wrocław

Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Warsztaty z ceramiki prowadzone będą przez lokalnego twórcę z terenu Gminy Oświęcim, który od kilku lat współpracuje z OKSiR. Podczas pierwszego spotkania seniorzy samodzielnie wykonają przedmioty z gliny, które następnie pan Zdzisław zabierze do wypalenia.

Drugie zajęcia polegać będą na malowaniu i zdobieniu wykonanych prac. Ceramika to dziedzina twórcza wyjątkowo życzliwa dla wszystkich nawet dlaamatorów, przynosi radość, odprężenie, ukojenie nerwów. Może stać się dla niektórych nową pasją. Warsztaty lepienia w glinie to świetna propozycja dla każdego bez względu na wiek i posiadane umiejętności. W czasie zajęć łączy się przyjemne z pożytecznym. Zajęcia ceramiczne to szansa na integrację społeczności seniorów Gminy Oświęcim, skupienie osób o podobnych zainteresowaniach, wieku i twórczym potencjalnie, to szansa na urozmaicenie życia  i oderwania od jego monotonii. Celem zajęć jest aktywizacja osób starszych z terenu naszej gminy. Projekt poszerzy dostępność zajęć ceramicznych dla różnych grup odbiorców zainteresowanych sztuką i własnym rozwojem.

Szczegóły i karta zgłoszenia TUTAJ


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

logo RSS

OKSiR Oświęcim: WARSZTATY PLASTYCZNE „CERAMIKA NA LUDOWO” DLA SENIORÓW 50 +