Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Kęty. Nadmiar alkoholu i brak rozsądku mógł mieć tragiczne konsekwencje

W dniu 5 listopada 2018 policjanci interweniowali wobec nietrzeźwego, który leżał przy torowisku. Na upojonego alkoholem 57 – latka natrafił mieszkaniec Kęt, który nie pozostawił go bez pomocy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór w pobliżu stacji PKP w Kętach. Mieszkaniec Kęt przy jednym z torowisk zauważył leżącego, nietrzeźwego mężczyznę. W związku z tym powiadomił Policję. Funkcjonariusze natychmiast pojechali we wskazane miejsce, gdzie ustalili, że nietrzeźwym jest 57 – latek bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna został przewieziony do izby wytrzeźwień.

Podziękowania za prawidłową reakcję należą się mieszkańcowi Kęt, który informując służby, być może zapobiegł tragicznym konsekwencjom ludzkiej bezmyślności.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.