Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Nagroda przyznawana jest osobom fizycznym i prawnym za wyjątkowe działania na rzecz oświęcimskich seniorów w 2017 roku. O jej przyznanie mogą wnioskować: organizacje seniorskie, członkowie Oświęcimskiej Rady Seniorów i władze samorządowe miasta Oświęcim. Wnioski wraz ze szczegółowym uzasadnieniem należy składać do 15 stycznia 2018 roku na adres: Oświęcimska Rada Seniorów Urząd Miasta Oświęcim, ul. Zaborska 2 , 32-600 Oświęcim. Można je również przesyłać droga mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kapituła nagrody, której skład stanowią: przewodniczący, zastępca przewodniczącego i sekretarz Oświęcimskiej Rady Seniorów oraz laureaci nagrody z poszczególnych lat przedkłada zgłoszone propozycje na posiedzeniu ORS. 
Oświęcimska Rady Seniorów podejmie uchwałę o przyznaniu nagrody do końca marca 2018 roku. Nagrody zostaną  wręczone na uroczystym spotkaniu organizowanym dla seniorów.
Dodatkowych informacji udziela pracownik Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Oświęcim Bożena Sterczewska, tel. 33 842 93 10.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.