Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Dzieci oraz młodzież z terenu sołectwa Brzezinka i nie tylko licznie zgromadziły się w salce pań z lokalnego Koła Gospodyń Wiejskich by wspólnie oddać się kulinarnym zmaganiom....

W środę 21 lutego dzieci oraz młodzież z terenu sołectwa Brzezinka i nie tylko licznie zgromadziły się w salce pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Brzezince by wspólnie oddać się kulinarnym zmaganiom. Podobnie jak na poprzednich spotkaniach dzieci samodzielnie wykonywały dekoracyjne kanapki. Trzeba przyznać, że z każdym kolejnym kulinarnym warsztatem dzieci są coraz bardziej pewne siebie i można było zauważyć wyłaniające się wybitne talenty, co bardzo pozytywnie zaskoczyło panie prowadzące zajęcia. Młodzi kucharze wręcz prześcigali się w wymyślaniu nowych sposobów wykonania i zdobienia wykonywanych kanapek.

Dziękujemy serdecznie wszystkim dzieciom biorącym udział w zajęciach, a przede wszystkim wspaniałym paniom z koła Gospodyń Wiejskich w Brzezince, które to gościły nas i prowadziły zajęcia.

Wszystkie koszty związane z organizacją zajęć kulinarnych pokrył organizator tj. Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim.

GALERIA


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

logo RSS

OKSiR Oświęcim: Ferie 2018 - kanapki w Brzezince