Rodzinne popołudnie z książką w Oświęcimiu - Klub „Pod Bookami” zaprasza na styczniowe spotkanie

Klub Czytających Rodzin „Pod Bookami” w Oświęcimiu szykuje kolejne spotkanie, które ma przypominać, że czytanie z maluchami to świetna zabawa. To propozycja dla rodzin, które chcą spędzić czas twórczo - przy książkach, zabawach i wspólnych aktywnościach.
- Klub Czytających Rodzin „Pod Bookami” pokazuje, że czytanie można zamienić w zabawę dla całej rodziny
- Miejsce, czas i zapisy są proste - wszystko, co trzeba wiedzieć, by dołączyć
Klub Czytających Rodzin „Pod Bookami” pokazuje, że czytanie można zamienić w zabawę dla całej rodziny
Spotkania Klubu adresowane są do rodzin z dziećmi do szóstej klasy życia - czyli maluchów do 6 lat - i łączą głośne czytanie z prostymi działaniami plastycznymi i zabawami rozwijającymi wyobraźnię. To moment, kiedy dorośli i dzieci razem odkrywają książki, testują nowe tytuły i wymieniają się pomysłami na domowe zabawy literackie 🙂📚. Atmosfera ma być swobodna, a program - dopasowany do najmłodszych uczestników.
Grafik:
- 28.01.2026 - godz. 17:00 - spotkanie w Auli
- Uczestnicy proszeni są o zgłoszenie udziału - zapisy osobiście w Czytelni - I piętro lub telefonicznie - 33 847 98 10
- Udział bezpłatny - Udział bezpłatny
Miejsce, czas i zapisy są proste - wszystko, co trzeba wiedzieć, by dołączyć
Organizatorzy programu podkreślają, że na spotkanie wystarczy przyjść z dzieckiem i otwartą książką - reszta to pomysły w trakcie. Warto wcześniej potwierdzić udział, bo zapisy prowadzone są osobiście w Czytelni na I piętrze lub przez telefon pod numerem 33 847 98 10. Spotkanie odbędzie się w Auli, a udział jest darmowy, co czyni propozycję łatwo dostępną dla rodzin z Oświęcimia i okolic 😊.
Powtórzenie najważniejszych danych - dla porządku:
- Termin i godzina: 28 stycznia - godz. 17:00
- Miejsce: Aula; zapisy: osobiście w Czytelni - I piętro lub tel. 33 847 98 10
- Udział bezpłatny - Udział bezpłatny
Klub „Pod Bookami” to miejsce, gdzie książka staje się pretekstem do wspólnego działania - warto tam zajrzeć, jeśli ktoś szuka niedrogiego i angażującego sposobu na popołudnie z dzieckiem.
na podstawie: Miejska Biblioteka Publiczna.
Ostatnie Artykuły

110 km/h w Łękach - 20-latek stracił prawo jazdy na trzy miesiące

Walizki, kosze i gitara zastąpiły plecaki w szkolnym prima aprilis

Mobilne Centrum dla NGO rusza w powiecie oświęcimskim i ma dać społecznikom realne wsparcie

Oświęcimscy rolnicy mogą stanąć do konkursu z ciągnikiem w puli nagród

Brzeszcze oddają głos dzieciom, które narysują Ziemię przyszłości

Brzeszcze otwierają nabór na wymianę pieców. Stawka to 4,5 tysiąca złotych

Elektryczne autobusy i wielkanocne akcenty w najnowszych Wieściach z Ratusza

Audyt SEO – zbędny wydatek czy inwestycja, która się zwraca?

Brzeszcze stawiają na bezpieczeństwo i pokazują wojewodzie nowy sprzęt

Baśnie zaklęte w papierze - w Oświęcimiu dziecięca wyobraźnia gra pierwsze skrzypce

Elegancja Coco Chanel i odważny kolor - ta wystawa w bibliotece przyciąga wzrok

Wieża Pileckiego w Chełmku już otwarta – z góry widać historię i całą dolinę

Brzeszcze szykują miesiąc od turnieju drogowego po kabaret o domowych sporach

