Stawy Monowskie kolędują - teatralne „Jaś i Małgosia” i muzyka na żywo

2 min czytania
Stawy Monowskie kolędują - teatralne „Jaś i Małgosia” i muzyka na żywo

W sercu lokalnej społeczności zrobiło się gwarno i radośnie - Remiza OSP w Stawach Monowskich wypełniła się mieszkańcami, którzy spędzili popołudnie przy przedstawieniu, kolędach i sąsiedzkich rozmowach. Klimat świąteczny podgrzewała scena i muzyka na żywo, a wszystko wyglądało jak małe święto wspólnoty.

  • Stawy Monowskie kolędują - remiza w roli miejsca spotkań i świątecznej wymiany uśmiechów
  • Dzieci, opiekunki i rodzina Paul - jak zabrzmiały kolędy i „Jaś i Małgosia”

Stawy Monowskie kolędują - remiza w roli miejsca spotkań i świątecznej wymiany uśmiechów

W budynku strażnicy zebrała się pokaźna grupa miejscowych, którzy przyszli posłuchać i pośpiewać razem. Remiza OSP w Stawach Monowskich stała się scenerią wieczoru pełnego ciepła, gdzie publiczność chętnie reagowała na kolejne punkty programu - od teatralnej sceny po wspólne kolędowanie 🎶🤝. Atmosfera była swobodna, rozmowy toczyły się przy stołach, a podany poczęstunek sprzyjał integracji i świątecznemu nastrojowi 🍰☕.

Dzieci, opiekunki i rodzina Paul - jak zabrzmiały kolędy i „Jaś i Małgosia”

Na scenie zaprezentowano przedstawienie „Jaś i Małgosia” w wykonaniu dzieci, młodzieży i dorosłych - spektakl przygotowano pod kierunkiem opiekunek świetlicy - Uli Hoła i Uli Kwadrans. Widzowie przyjęli występ bardzo ciepło, a po nim rozpoczęło się kolędowanie przy muzyce na żywo prowadzone przez rodzinę Paul 🎭🎻. Ta mieszanka teatru i muzyki sprawiła, że popołudnie miało rytm i serce - najprostsza formuła wspólnego świętowania, która zadziałała.

Spotkanie okazało się nie tylko programem artystycznym, ale przede wszystkim okazją do spotkań sąsiedzkich i rozmów przy świątecznym stole. Remiza OSP w Stawach Monowskich ponownie potwierdziła, że lokalne inicjatywy potrafią złączyć ludzi i rozgrzać zimowe popołudnie. 😊

na podstawie: OKSiR Oświęcim.

Autor: krystian