Warsztat scrapowy dla dorosłych już 18 listopada - stwórz unikalny portfel!

W najbliższą sobotę, 18 listopada, o godzinie 16:15, odbędzie się wyjątkowy warsztat scrapowy, który z pewnością przyciągnie miłośników rękodzieła. Uczestnicy będą mieli okazję wykonać własne portfele damskie i męskie pod okiem doświadczonej prowadzącej, Agaty Busiek. To doskonała okazja, aby rozwijać swoje umiejętności i spędzić czas w kreatywnej atmosferze.
- Warsztat scrapowy - kreatywne wyzwanie dla dorosłych
- Co wchodzi w skład warsztatu?
- Jak się zapisać?
Warsztat scrapowy - kreatywne wyzwanie dla dorosłych
Zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy chcą spróbować swoich sił w sztuce scrapowania. Warsztat, który odbędzie się w kameralnej grupie, pozwoli uczestnikom na stworzenie dwóch unikalnych portfeli jednego dla kobiet i jednego dla mężczyzn. Dzięki starannie dobranym materiałom, każdy będzie mógł stworzyć coś wyjątkowego i osobistego, co doskonale odzwierciedli jego styl.
Co wchodzi w skład warsztatu?
Uczestnicy warsztatu otrzymają pełen zestaw materiałów, który obejmuje przycięte bazy do wykonania portfeli oraz głębokiej kieszeni w dwóch kolorach: czerwonym i czarnym. Dodatkowo, zapewniony będzie ozdobny papier scrapowy, folia do wykonania ramki dla portfela męskiego, a także magnesy do kieszonki w portfelu damskim. W zestawie znajdą się również cienki papier czarny i kraftowy na karty ozdobne, samoprzylepne rzepy oraz wycięte ozdobne elementy z kolekcji, a także drukowane napisy, które nadadzą gotowym pracom charakteru.
Osoby chętne do wzięcia udziału w warsztacie mogą zapisywać się osobiście w Czytelni na pierwszym piętrze lub telefonicznie pod numerem 33 847 98 10. Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć. Warsztat to nie tylko okazja do nauki, ale również do nawiązania nowych znajomości i wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami rękodzieła. Serdecznie zapraszamy do wspólnego tworzenia w inspirującej atmosferze!
Wg inf z: Miejska Biblioteka Publiczna
![]()
Ostatnie Artykuły

Nóż przy stacji paliw w Kętach. Trzy osoby zatrzymane przez policję

Oświęcim zazieleni się od rozmów - Green City otworzy wystawę

W Osieku polskie smaki spotkały słowacką tradycję. Muzyka połączyła regiony

Najpierw plac, potem cmentarz. W Oświęcimiu uczczono żołnierzy

Rozmowa o pamięci i przyszłości. Niemiecki konsul w gminie Brzeszcze

Dofinansowanie dla grup zagrożonych wykluczeniem. Szkolenie w Zasolu

W Oświęcimiu Dawid staje naprzeciw Goliata - animacja dla rodzin

Pięć miejskich szkół w Oświęcimiu otrzymało pracownie sztucznej inteligencji

Szkocki szlak prowadzi do Oświęcimia. „Wędrówka na północ” w OCK

Śledczy sprawdzają okoliczności śmierci 79-latki w gminie Oświęcim

Zapałki przy garażach i szybka reakcja świadka. Policja zajęła się 12-latkiem

Książki, zabawa i rodzinny czas - „Pod Bookami” wraca do Oświęcimia

Trzy książki walczą o Koziołka Matołka. Finał już jesienią

Dożynki w gminie Oświęcim rozłożą się na cztery weekendy
Przydatne dane teleadresowe
- Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu - kontakt, godziny, wydziały
- Apteki Bielany, gmina Kęty, powiat oświęcimski - adresy, telefony, godziny otwarcia
- Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Brzeszczach - kontakt, godziny, rejestracja
- Zakład Usług Komunalnych w Oświęcimiu - kontakt, godziny, PSZOK, cmentarz
- Apteki Bulowice, gmina Kęty, powiat oświęcimski - adresy, telefony, godziny otwarcia
- Administracja Domów Mieszkalnych w Chełmku - kontakt, godziny, awarie
