Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Serdecznie zachęcamy do włączenia się w organizowaną przez Hufiec ZHP w Oświęcimiu wraz z Hufcem ZHP w Kętach niezwykłą akcję pn. “Szyjemy maseczki dla Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu”. Jest to szczególny wyraz wsparcia lekarzy i personelu medycznego, którzy codziennie dzielnie stawiają czoła pandemii koronawirusa.

Wszystkie pełnoletnie osoby chętne do pomocy prosimy o wypełnienie formularza, dostępnego pod linkiem: https://tiny.pl/tz93d

– Nie wyklucza to jednak pomocy osób niepełnoletnich, wręcz przeciwnie! Harcerzy prosimy o kontakt ze swoimi drużynowymi, natomiast w przypadku osób spoza ZHP formularz może wypełnić rodzic/opiekun prawny – informują organizatorzy akcji na fejsbukowym profilu.

Koordynatorka akcji z ramienia hufca HO Martyna Boba pozostaje także do Państwa dyspozycji telefonicznie i mailowo:

📞 572 355 109
📧 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

#szycietożycie #razemalezdalnie

O pomocy mieszkańców w tym trudnym dla wszystkich okresie można przeczytać także w artykule: https://www.powiat.oswiecim.pl/aktualnosci/nie-daja-sie-zarazie-spontaniczne-akcje-mieszkancow-naszego-powiatu/