Szukasz materiału, który będzie odporny na deszcz, chroni przed mrozem, wiatrem, a nawet przed uszkodzeniami mechanicznymi? Bez wątpienia taki produkt idealnie sprawdzi się na placach budowy, gdzie wiele elementów konstrukcji domu musi być chronione przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Nie chcemy przecież, żeby nowo budowany dom został zalany przez nieukończony dach. Z pomocą przychodzi plandeka budowlana - zwana również plandeką PCV. Cieszy się ona ogromną popularnością wśród budowlańców, dzięki wytrzymałości, wodoodporności oraz możliwości wielokrotnego użycia. Czym jeszcze wyróżnia się plandeka budowlana i jak można jej użyć?

  1. Plandeka budowlana - szerokie zastosowanie

Plandeka budow to niezawodny materiał, który świetnie sprawdza się do przykrycia wartościowych rzeczy i powierzchni. Doceniana jest przede wszystkim za możliwość szerokiego wykorzystania - jest używana zarówno na placach budowy czy w ogrodach, jak i w halach produkcyjnych. Z powodzeniem sprosta zadaniu przykrycia kwiatów, posłuży jako materiał do budowy namiotu wojskowego, a także zabezpieczy nieukończony dach przed zniszczeniem. Jakie są jej najczęstsze zastosowania plandeki budowlanej?

  • okrycie roślin w ogrodzie
  • przykrycie samochodu w garażu,
  • przykrycie maszyn budowlanych na placu budowy,
  • budowa namiotów ogrodowych,
  • zakrycie nie ukończonych elementów konstrukcji domu.

Niełatwo jest znaleźć inny materiał, który spełniałby tak wiele funkcji. Co najważniejsze, plandekę PCV można zakupić w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można dostosować jej wymiar do konkretnego przedmiotu, powierzchni czy też przeznaczenia.

Plandeka budowlana - poznaj jej zastosowanie

  1. Plandeka budowlana na wymiar

Dostępność różnego rodzaju plandek jest ogromna. Producenci i dostawcy oferują klientom wiele rozmiarów, gramatów, a nawet kolorów, spośród których można wybierać. Dodatkową zaletą jest możliwość zamówienia plandeki budowlanej w konkretnym wymiarze - to nowe udogodnienie, które cieszy się rosnącą popularnością. Bez trudu można dobrać rozmiar plandeki budowlanej do aktualnych potrzeb.

Dobierać można nie tylko rozmiar, ale również grubość, a nawet kolor plandeki PCV. To ogromne ułatwienie dla każdego budowlańca, ogrodnika czy też właściciela samochodu, ponieważ eliminuje problem niewłaściwego rozmiaru plandeki. Żeby w pełni mogła chronić konkretny przedmiot czy też powierzchnie, musi być w odpowiednim rozmiarze - nie za krótka i nie za długa.

  1. Plandeka budowlana - gdzie kupić?

Zakupienie artykułów ogrodniczych czy też budowlanych nie stanowi w dzisiejszych czasach wyzwania. Co więcej, można to zrobić w wygodny i komfortowy sposób, bez wychodzenia z domu. Na rynku funkcjonuje kilkadziesiąt sklepów internetowych, które w swojej ofercie posiadają plandeki budowlane z możliwością zamówienia ich z dostawą do domu. Paczka zazwyczaj dociera do klienta w 2-3 dni robocze.

Ile kosztuje profesjonalna plandeka budowlana? Rozpiętość cenowa zakupu plandek PCV jest bardzo duża, a wynika to z kilku czynników. Przede wszystkim różnią się one od siebie rozmiarem - im większy rozmiar materiału, tym trzeba zapłacić więcej. Różnice w cenie wynikają również z różnych gramatur czyli grubości materiału - wpływa to na wytrzymałość plandeki. Dodatkowymi elementami wpływającymi na końcową cenę są: marka produktu, sposób mocowania oraz gwarancja. Najtańsze produkt dostaniemy już za kilkadziesiąt złotych, podczas gdy za najdroższe plandeki budowlane oferowane na rynku należy zapłacić około 2000 złotych.