Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Witkowice. Komisariat Policji w Kętach poszukuje zaginionej Marii Mrozik.

Maria Mrozik to mieszkająca samotnie 60 – letnia mieszkanka Witkowic gm. Kęty. Jej zaginięcie w dniu 12 września 2018r. zgłosili pracownicy ośrodka Pomocy Społecznej w Kętach.

Jak ustalili policjanci, kobieta ostatni raz była widziana w lutym 2017 roku w Osieku. Z uwagi na jej samotny /z wyboru/ tryb życia, nikt nie posiada jej aktualnego zdjęcia.

Rysopis zaginionej:

- wzrost ok. 160 cm,

- średnia budowa ciała,

- włosy do ramion tzw. „puszyste”, czarne, siwiejące

Zaginiona może potrzebować pomocy lekarskiej.

Prowadzone są poszukiwania zaginionej. Policjanci poszukują zaginionej, jednakże zwracają się również z prośbą o kontakt z Policją osób, zwłaszcza grzybiarzy, którzy mogą się natknąć na zaginioną w lesie, gdyż kobieta stroniąc od ludzi może przemieszczać się kompleksami leśnymi.

Informację na temat miejsca pobytu lub napotkania zaginionej należy przekazać policjantom z Komisariatu Policji w Kętach pod numer telefonu 33 845 33 22 lub też numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997 lub numer alarmowy 112.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.