Kęty. Malec. Policjanci poszukują sprawcy usiłowania włamania do plebanii. Kto rozpoznaje mężczyznę na zdjęciach z monitoringu?

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach, prowadzą czynności mające na celu ustalenie sprawcy podejrzanego o usiłowanie włamania do budynku plebanii znajdującej się przy Kościele w Malcu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 29 lipca 2018 tuż po godzinie 08.00. Sprawca wspiął się na balkon, gdzie wybił szybę w oknie, a po włączeniu się alarmu zbiegł. Policjanci prowadzący postępowanie przeprowadzili oględziny, a także zabezpieczyli monitoring, na którym utrwalony został wizerunek włamywacza. Poszukiwany to mężczyzna wieku od 25 do 30 lat, wzrost około 180cm. Był ubrany w bluzę z kapturem koloru szarego, krótkie spodenki koloru czarnego - typu bojówki, czarne buty sportowe z białym znakiem Nike.

W związku z powyższym, policjanci apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach z monitoringu, o kontakt z Komisariatem Policji w Kętach pod numer telefonu 33 845 33 22 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 997. Zapewniamy anonimowość.

Nagranie z monitoringu:

Loading Video...

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.