Policja Oświęcim:Kęty. Malec. Policjanci poszukują sprawcy usiłowania włamania do plebanii. Kto rozpoznaje mężczyznę na zdjęciach z monitoringu?
Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach, prowadzą czynności mające na celu ustalenie sprawcy podejrzanego o usiłowanie włamania do budynku plebanii znajdującej się przy Kościele w Malcu.
Do zdarzenia doszło w niedzielę 29 lipca 2018 tuż po godzinie 08.00. Sprawca wspiął się na balkon, gdzie wybił szybę w oknie, a po włączeniu się alarmu zbiegł. Policjanci prowadzący postępowanie przeprowadzili oględziny, a także zabezpieczyli monitoring, na którym utrwalony został wizerunek włamywacza. Poszukiwany to mężczyzna wieku od 25 do 30 lat, wzrost około 180cm. Był ubrany w bluzę z kapturem koloru szarego, krótkie spodenki koloru czarnego - typu bojówki, czarne buty sportowe z białym znakiem Nike.
W związku z powyższym, policjanci apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach z monitoringu, o kontakt z Komisariatem Policji w Kętach pod numer telefonu 33 845 33 22 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 997. Zapewniamy anonimowość.
Nagranie z monitoringu:
Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu, oswiecim.policja.gov.pl/, oswiecim.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/kety-malec-policjanci-poszukuja-sprawcy-usilowania-wlamania-do-plebanii-kto-rozpoznaje
![]()
Ostatnie Artykuły

Kto ma dbać o rowy melioracyjne? Wody Polskie przypominają o obowiązkach

Nowe chodniki i bezpieczniejsze przejścia. Drogowe inwestycje w powiecie

Hokej, stulatka i niezwykły spływ. Najnowsze wieści z Oświęcimia

Na oświęcimskim Rynku zabrzmią głosy całej aglomeracji

Tour de Pologne przejedzie przez Brzeszcze. Na trasie specjalna premia

W Oświęcimiu oddano hołd ofiarom „Zigeunerlager”

Minuta ciszy i kwiaty w hołdzie bohaterom Powstania Warszawskiego

Młodzi Czytelnicy wybierają książkę roku - rusza ważne głosowanie

Portrety jak z banknotów ożyją w Oświęcimiu tego lata

Nowy aparat RTG trafi na blok operacyjny oświęcimskiego szpitala

Mammografia bez skierowania. Mammobus pojawi się w sześciu miejscach powiatu

Jedna minuta dźwięku syreny. Tak zabrzmi pamięć o Powstaniu Warszawskim

Syreny zabrzmią w Oświęcimiu. Hołd dla powstańców i mieszkańców stolicy

Radio Kraków zabiera słuchaczy w podróż przez 800 lat Oświęcimia
Przydatne dane teleadresowe
- Urząd Miejski w Chełmku - kontakt, godziny, wydziały i sprawy do załatwienia
- Miejski Zakład Komunikacji w Oświęcimiu - kontakt, cennik, rozkład jazdy i bilety
- Parafia Wniebowzięcia NMP w Oświęcimiu - msze, kancelaria, sakramenty
- Urząd Gminy Osiek - kontakt, godziny, wydziały i e-usługi
- Urząd Gminy Oświęcim - kontakt, godziny, wydziały i filia w Rajsku
- Urząd Stanu Cywilnego Zator - sprawy stanu cywilnego, dowody osobiste i zameldowanie
