Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Podczas uroczystych obchodów Powiatowego Dnia Strażaka, które odbyły się 16 maja na placu Tadeusza Kościuszki w Oświęcimiu, wręczono nagrody zwycięzcom w konkursie plastycznym, przeznaczonym dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Powiatu Oświęcimskiego. Organizatorem konkursu pn.: „Strażacy w służbie Ojczyźnie” byli: Starosta Oświęcimski Zbigniew Starzec, Oddział Powiatowy ZOSP RP w Oświęcimiu oraz Komenda Powiatowa PSP w Oświęcimiu.

W konkursie wzięły udział Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z Bulowic, Przeciszowa, Graboszyc, Boru, Malca i Głębowic. Po wnikliwej obserwacji i ocenie prac członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Powiatu Oświęcimskiego w wieku (7-15), biorąc pod uwagę umiejętność doboru tematu pracy związanego z uczczeniem setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, jakość wykonania oraz oryginalność, jury postanowiło nagrodzić i wyróżnić prace następujących uczestników:

I miejsce – Agnieszka Cinal /MDP Głębowice

II miejsce – Zuzanna Krzystoń /MDP Głębowice

III miejsce – Kacper Jonkisz / MDP Malec

IV miejsce- Konrad Krzystoń /MDP Głębowice

V- miejsce -ex aequo- Emilia Czepiec/MDP Bór, Dawid Bednarz/MDP Graboszyce

Wyróżnienie: Wanessa Chlebowska/MDP Graboszyce,
Wiktoria Gąsiorek/ MDP Malec,
Aleksandra Piętka/MDP Przeciszów,

Nagroda prezesa Oddziału Powiatowego ZOSP RP dla najmłodszego uczestnika: Gabriela Grubka /MDP Graboszyce.

Organizatorzy i komisja składają serdeczne podziękowania opiekunom MDP za pełną zaangażowania pracę artystyczną z wychowankami i gratulują wybitnych osiągnięć młodych artystów.

 

 

 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.