Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Oświęcim. Za sprawą mieszkańca Piotrowic oraz dzielnicowego, telefon zagubiony w Dubaju, szybko wróci do właściciela

Miłą, przedświąteczną niespodziankę, będzie miał mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego, który już wkrótce odbierze przesyłkę od oświęcimskiej Policji. Mężczyzna przebywając na wycieczce w Dubaju zgubił swojego iPhona. Na zgubę natrafił jednak turysta z Piotrowic, który po przylocie do Polski przekazał go Policji.

Pod koniec ubiegłego tygodnia do Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu zgłosił się mieszkaniec Piotrowic, który oświadczył, że właśnie wrócił z Dubaju, gdzie w hotelu, w którym przebywał znalazł iPhona należącego do polskiego obywatela. Sprawą zainteresował się jeden z oświęcimskich dzielnicowych. Pomimo tego, że telefon posiadał fachowe zabezpieczenia, funkcjonariusz ustalił, że jego właścicielem może być 36 – letni mieszkaniec Kobylanki w woj. zachodniopomorskim. W związku z powyższym, z prośbą o potwierdzenie ustaleń zwrócił się do policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. Odpowiedź nadeszła szybko i potwierdziła ustalenia dzielnicowego, więc telefon został wysłany i już wkrótce właściciel odbierze swoją zgubę.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.