Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Oświęcim. Przekroczył prędkość o 69km/h - stracił prawo jazdy na trzy miesiące

W dniu 10 kwietnia 2018 w Oświęcimiu policjanci Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji, zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył dozwoloną prędkość o 69/km/h.

Do zdarzenia doszło na ulicy Chemików w Oświęcimiu, gdzie policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tuż przed godziną 14.00 zmierzyli prędkość, z jaką jechał kierowca samochodu marki Ford. Miernik prędkości wskazał 119 km/h, przy obowiązującej 50 km/h. Funkcjonariusze natychmiast dali kierowcy sygnał do zatrzymania się, a kiedy pojazd zjechał przystąpili do kontroli drogowej. Za kierownicą forda galaxy siedział 47 – letni mieszkaniec powiatu chrzanowskiego.

W związku z przekroczeniem prędkości o 69 km/h policjanci ukarali mężczyznę mandatem, punktami karnymi, a także zatrzymali jego prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać dopiero za trzy miesiące.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.