Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Kęty.  Oświęcimianka cierpiąca na zaniki pamięci, w porę trafiła pod opiekę rodziny

W dniu 10 stycznia 2018 policjanci interweniowali w sprawie seniorki, która opuściła swoje miejsce zamieszkania i nie potrafiła do niego wrócić. Z pomocą przyszła osoba postronna.

Wczoraj tuż po godzinie 16.00 policjanci z Komisariatu Policji w Kętach, interweniowali w związku ze zgłoszeniem mieszkańca Inwałdu, który na chodniku przy ulicy Sienkiewicza w Kętach, zauważył zdezorientowaną starszą kobietę. Nie potrafiła ona podać adresu swojego miejsca zamieszkania. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce i przejęli seniorkę, a następnie ustalili, że jest to 81 – letnia mieszkanka Oświęcimia. Następnie przewieźli ją do miejsca zamieszkania i oddali pod opiekę córce.

Duże podziękowania należą się mieszkańcowi Inwałdu, który zainteresował się losem starszej pani. Jego prawidłowa reakcja spowodowała, iż starsza pani w porę trafiła do rodziny, a ponadto nie było potrzeby uruchamiania procedury poszukiwawczej.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.