Kęty. Dwóch nieletnich podejrzanych o pobicie rówieśnika

W dniu 29 stycznia 2018 Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali dwóch 16 – letnich mieszkańców Kęt, podejrzanych o pobicie rówieśnika. Nieletni zaczepili rówieśnika, a następnie uderzyli go w twarz łamiąc mu szczękę.

Policjanci zostali powiadomieni przez mieszkankę Kęt o pobiciu jej 16 – letniego syna. Jak wynikało z relacji zgłaszającej syn został zaatakowany w Kętach na ulicy Spacerowej przez młodych dwóch chłopaków. Przeprowadzone badanie lekarskie wykazało, że pokrzywdzony oprócz ogólnych potłuczeń ma uraz szczęki w postaci złamania żuchwy.

Funkcjonariusze natychmiast zajęli się sprawą. W trakcie prowadzonych czynności ustalili, że czynem mają związek dwaj 16 – letni mieszkańcy Kęt. Zostali oni zatrzymali w miejscach zamieszkania i trafili do komisariatu Policji. Obaj potwierdzili swój udział w pobiciu.

Materiały w sprawie czynu którego się dopuścili nieletni zostaną przekazane do Sądu Rejonowego Wydziału Rodzinnego i Nieletnich, który zdecyduje o ich dalszym losie.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.