Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Chełmek. Policjanci zatrzymali poszukiwanego

W dniu 12 października 2017 Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku zatrzymali 58 – letniego mieszkańca Chełmka. Mężczyzna od kilku miesięcy był poszukiwany przez sąd, a ukrywał się u znajomego na terenie Libiąża.

Wczoraj tuż po godzinie 13.00 policjanci podczas patrolu na Placu Kilińskiego w Chełmku zauważyli samochód marki Opel, w którym jako pasażer siedział poszukiwany 58 – letni mieszkaniec Chełmka. W związku z powyższym funkcjonariusze natychmiast zatrzymali pojazd do kontroli.

Za kierownicą auta siedział mieszkaniec Libiąża, a obok niego poszukiwany 58 – latek. Mężczyzna trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji, a następnie do jednego zakładów karnych. Policjanci ustalili, że mężczyzna ukrywał się u znajomego w Libiążu, a był poszukiwany od kilku miesięcy przez oświęcimski sąd za przestępstwa kryminalne.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.