Powiat Oświęcim: AKTUALIZACJA. Nowy przypadek zakażenia koronawirusem w naszym powiecie. Stan na 1 lipca
AKTUALIZACJA Z GODZ. 14.10. Kolejna osoba w powiecie oświęcimskim z potwierdzonym laboratoryjnie zakażeniem SARS-CoV-2. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Oświęcimiu przedstawiła najświeższe dane o sytuacji epidemiologicznej w naszym powiecie w rozbiciu na poszczególne gminy. Stan na 1 lipca (godz. 13). PATRZ TABELKA.
AKTUALIZACJA Z GODZ. 10.57. Jak informowaliśmy w poprzednim komunikacie, ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych 18 osób.
To 8 kobiet i 10 mężczyzn, w wieku od 15 do 81 lat, z powiatu nowosądeckiego (9 osób), Krakowa (6 osób), powiatu limanowskiego (2 osoby) i Nowego Sącza (1 osoba). Aktualnie 2 osoby są hospitalizowane, pozostałe przebywają w izolacji poinformował po godz. 10.30 Małopolski Urząd Wojewódzki.
Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1763 osób.
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie poinformowała o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 8 kobiet i 7 mężczyzn, w wieku od 1,5 do 80 lat, z powiatu suskiego (5 osób), limanowskiego i oświęcimskiego (po 3 osoby), wielickiego (2 osoby) tatrzańskiego i krakowskiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji.
W sumie w Małopolsce mamy 1237 ozdrowieńców.
(Źródło informacji: WSSE w Krakowie).
Od wczorajszego porannego komunikatu w Małopolsce potwierdzono laboratoryjnie 18 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. W tym gronie nie ma mieszkańców naszego powiatu. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie przedstawiła najświeższe dane o sytuacji epidemiologicznej w Małopolsce w rozbiciu na poszczególne powiaty. Stan na 1 lipca (godz. 8). Wkrótce więcej szczegółów.
Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu, powiat.oswiecim.pl/aktualnosci/1763-zakazonych-koronawirusem-w-malopolsce-nie-ma-nowych-przypadkow-w-naszym-powiecie-stan-na-1-lipca/
Autor: krystian