Dobry catering na firmowe imprezy w plenerze

Imprezy w plenerze cieszą się dużym uznaniem gości. Można na nich zrezygnować z biurowej etykiety, oficjalnego stroju i codziennej powagi. Integracja na imprezie “pod chmurką” przebiegnie bardziej pomyślnie, niż w jakimkolwiek innym miejscu. Dlatego jeśli szef, zlecił Ci organizację firmowego spotkania integracyjnego, wybierając tani catering warszawa oraz full obsługę z food truckiem na wesele i dodatkowymi atrakcjami, możesz mieć pewność, że sprostasz zadaniu.

Impreza w plenerze z food truckiem na wesele

Polacy uwielbiają spotkania towarzyskie, wszelkiego rodzaju imprezy, od tych małych tzw. domówek, po imprezy masowe, duże koncerty i festyny.

Dlatego, jeśli zostałeś wytypowany przez szefa do zorganizowania imprezy integracyjnej dla pracowników firmy, nie musisz bać się podejmować odważnych decyzji.

Impreza w plenerze na sto procent spotka się z akceptacją, a nawet uznaniem nie tylko Twoich współpracowników, ale również przełożonych. Któż nie lubi przecież dań z grilla, wędzonych kiełbasek, smakowicie pachnących steków.

Organizując przyjęcie w plenerze, warto podjąć współpracę z firmą oferującą dobry catering.

Na rynku gastronomicznym jest wiele ofert, jednak nie każda posiada możliwość udostępnienia przenośnej kuchni.

Food truck na wesele może być wykorzystany przy różnego rodzaju spotkaniach towarzyskich. Od tych małych rodzinnych na kilkanaście osób, po imprezy większych rozmiarów.

Food trucka na wesele wyposażony jest w znakomicie urządzoną mobilną kuchnię. W naczepie znajduje się min.:

  • piec konwekcyjno parowy na siedem GN 1/1
  • stół roboczy ze zlewozmywakiem i termą na ciepłą wodę
  • pojemna frytkownica 10 litrów
  • patelnia z ruchomą płytą
  • kuchnia z czterema palnikami
  • taboret dwupalnikowa dostosowany do dwóch garnków po 100 litrów każdy.

Najnowszy sprzęt, w który została wyposażona przenośna kuchnia, pozwala serwować dobry catering, bez żadnych ograniczeń w menu.

Tani catering Warszawa na imprezy firmowe i nie tylko

Oferta taniej firmy cateringowej z Warszawy przeznaczona jest także dla gospodarzy innego rodzaju imprez, niż spotkania firmowe.

W szerokiej ofercie wypożyczalni sprzętu gastronomicznego leży min. obsługa wesel i mniejszych przyjęć weselnych, także tych organizowanych w plenerze, pod namiotami.

Dobry catering weselny pozwala wybrać menu z daniami ciepłymi, przekąskami, napojami, deserami oraz dodatkowymi atrakcjami weselnymi min. daniami z grilla i swojskimi stołami.

W ramach świadczonej umowy, wypożyczalnia oferuje swoim klientom (parze młodej) darmowe użyczenie nowoczesnego samochodu Volvo - dodatkowa atrakcja weselna.

Tani catering Warszawa zamówić można na przyjęcia i gale, szkolenia i konferencje oraz pikniki. W zakresie usług firmy leży także dobry catering na przerwy lunchowe, przerwy kawowe, menu wigilijne i wielkanocne.

Zlecający usługę może samodzielnie lub z pomocą firmy wybrać menu, biorąc pod uwagę planowany przebieg imprezy, jej długość oraz liczbę gości. Przy dużych eventach wypożyczalnia może wykorzystać nawet kilka food trucków.