Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Oświęcim. Policjanci szybko odnaleźli (nie)kradziony samochód

W dniu 3 października 2018 oświęcimscy policjanci błyskawicznie odnaleźli samochód mieszkańca Krakowa. Mężczyzna sądził, że pojazd został skradziony, więc zaalarmował Policję. Okazało się jednak, że z roztargnienia zostawił swoje BMW na innym parkingu sklepowym.

W środę po godzinie 12.00 oficer dyżurny oświęcimskiej komendy Policji został zaalarmowany przez mieszkańca Krakowa, który twierdził, że z parkingu znajdującego się przed jednym z hipermarketów przy ulicy Królowej Jadwigi w Oświęcimiu, został skradziony jego samochód marki BMW.

Policjanci błyskawicznie wszczęli poszukiwania pojazdu na terenie miasta. Patrole zostały również wysłane na trasy wyjadowe z Oświęcimia, ponadto komunikat o kradzieży przekazano do innych jednostek Policji.

Po kilkunastu minutach jeden z patroli przekazał , że poszukiwane bmw znajduje się na parkingu sąsiedniego sklepu . Wtedy dopiero właściciel przypomniał sobie, że pozostawił pojazd na innym parkingu.

Mężczyzna podziękował policjantom za pomoc i przeprosił za zamieszanie spowodowane swoim roztargnieniem.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.