Oświęcim. Jechał ulicą Chemików 121 km/h -  stracił prawo jazdy na trzy miesiące

W dniu 24 maja 2018 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji pilnując bezpieczeństwa w ruchu drogowym na ulicy Chemików w Oświęcimiu, podczas kontroli drogowej zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który przekroczył dozwoloną przepisami prędkość o ponad 50 km/h.

Wczoraj tuż przed godziną 19.00 do kontroli drogowej został zatrzymany kierowca samochodu marki VW Passat, który jechał z prędkością 121km/h na odcinku, gdzie obowiązywała prędkość do 50km/h. Podczas czynności okazało się, że za kierownicą pojazdu siedział 24 – letni mieszkaniec Gminy Oświęcim. Za przekroczenie prędkości został na kierującego nałożony mandat, punkty karne oraz zostało mu zatrzymane prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać za trzy miesiące.

Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów i nie przekraczanie dozwolonej prędkości.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.