Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Powiat oświęcimski. Policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnych kierujących stwarzających zagrożenie w ruchu drogowym

W dniu 9 listopada 2017 o godzinie 14:40 w Oświęcimiu na ulicy Konarskiego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu marki Opel, którym kierował 35 – letni mieszkaniec Tychów. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna posiada zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi do 2019 roku.

W dniu 10 listopada 2017 o godzinie 14.00 podczas patrolu ulicy Krakowskiej w Zatorze policjanci zauważyli nietrzeźwego rowerzystę. Zatrzymali go do kontroli drogowej. Badanie stanu trzeźwości 51 – letniego mieszkańca Palczowic wykazało2,03 promile alkoholu. O godzinie 16.30 podczas patrolu na terenie Zaborza na ulicy Pod Dębem do kontroli drogowej został zatrzymany kierowca samochodu marki Fiat. Jak się okazało za jego kierownicą siedział 36 - letni mieszkaniec Oświęcimia, którego badanie wykazało nieco ponad 0,21 promila alkoholu czyli stan po użyciu alkoholu.

W dniu 11 listopada 2017 o godzinie 06.25 w Oświęcimiu na ulicy Dąbrowskiego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Kia, którym kierował 39 – letni obywatel Estonii. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że prowadził w będąc stanie po użyciu alkoholu - 0,23 promila. O godzinie 10.00 w Zaborzu na ulicy Jezioro policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Skoda, którym kierował 46 – letni mieszkaniec Zaborza. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało 0,96 promila alkoholu. O godzinie 14:00 w Witkowicach na ulicy Widokowej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej motorowerzystę. W trakcie czynności okazało się, że 45 - letni mieszkaniec Lędzin, posiada cofnięte uprawnienia do kierowania. O godzinie 16.40 podczas patrolu na terenie Graboszyc policjanci zauważyli jadącego „wężykiem” rowerzystę. Badanie stanu trzeźwości 54 – letniego mieszkańca Wadowic wykazało 2,66 promila alkoholu. O godzinie 17:40 w Brzeszczach na ulicy Przecieszyńskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu marki Audi, który popełnił wykroczenie nie zatrzymując się przed znakiem STOP. Podczas czynności okazało się że kierujący pojazdem 33 – letni mieszkaniec Jawiszowic posiadał cofnięte uprawnienia do kierowania.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.