Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Oświęcim. Zareagowali na spożycie alkoholu w miejscu publicznym i ujawnili narkotyki

W dniu 24 października 2017 policjanci zatrzymali 25 – letniego mieszkańca Oświęcimia podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze, woreczek z marihuaną ujawnili interweniując wobec osoby spożywającej alkohol w miejscu publicznym.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Oświęcimiu tuż po godzinie 19.00. Policjanci patrolujący rejon Osiedla Chemików, na ulicy Kochanowskiego zauważyli czterech mężczyzn, z których jeden spożywał piwo. W związku z ujawnionym wykroczeniem policjanci podjęli czynności, wobec 23 – letniego mieszkańca Podolsza spożywającego alkohol w miejscu do tego nie przeznaczonym. W trakcie legitymowania pozostałych mężczyzn funkcjonariusze ujawnili, iż jeden z nich, 25 – letni mieszkaniec Oświęcimia, posiada przy sobie woreczek foliowy z suszem roślinnym. W związku z powyższym został on zatrzymany i trafił do oświęcimskiej komendy Policji. Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że jest to marihuana.

Za spożywanie alkoholu w miejscach zakazanych grozi grzywna, natomiast za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.