Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Oświęcim. Taśma naprawcza mocowała drzwi toyoty, którą jechała mieszkanka powiatu chrzanowskiego

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze prowadzą czynności w sprawie ustalenia i zatrzymania kłusownika, który założył wnyki, w których myśliwy znalazł martwego psa.

Wczoraj o godzinie 11.00 w masywie leśnym przy ulicy Leśnej w miejscowości Las gm. Przeciszów, myśliwy znalazł martwego psa uwięzionego we wnykach. Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny i aktualnie prowadzone są czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy tego karygodnego i bulwersującego czynu.

Kłusownik działając z niskich pobudek doprowadził, do trwającego najprawdopodobniej wiele godzin, cierpienia zwierzęcia. Apelujemy więc do osób, które mogą pomóc w ustaleniu personaliów sprawcy, o kontakt z Komisariatem Policji w Zatorze pod numer
telefonu 33 84 10 997 lub najbliższą jednostką Policji pod numer telefonu alarmowego 997. Zapewniamy anonimowość.

Apelujemy również o usuwanie lub zgłaszanie przypadków napotkania np. podczas spacerów, tego rodzaju pułapek dla zwierząt.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.