Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Gmina Kęty. Policjanci zatrzymali  agresora i postawili zarzut  uszkodzenia ciała

W dniu 14 marca 2018 policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali 28 – letniego mieszkańca Gminy Kęty, podejrzanego o uszkodzenie ciała konkubiny. Policjanci mając na celu zwalczanie wszelkich przejawów agresji, a za razem pomoc pokrzywdzonym, działają bezwzględnie wobec sprawców.

Wczoraj tuż po godzinie 19.00 do Komisariatu Policji w Kętach przyszła 25 – letnia mieszkanka powiatu bielskiego, która powiadomiła, że przebywając u swojego 28 – letniego konkubenta została przez niego pobita. Pokrzywdzona była posiniaczona i posiadała obdukcję lekarską świadczącą o doznanych obrażeniach ciała. Policjanci, po ustaleniu szczegółów zdarzenia, udali się do miejsca zamieszkania podejrzanego, a następnie dokonali jego zatrzymania. Mężczyzna trafił do komisariatu Policji w Kętach, gdzie na podstawie zebranych dowodów przedstawiono mu zarzut uszkodzenia ciała partnerki.

Za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.