Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Uprawiasz sport? Oto dlaczego zegarek jest lepszym wyborem niż smartfon

Szukasz sposobu na poprawę efektywności treningów? Warto zastanowić się nad rodzajem wyposażenia, którego używasz podczas uprawiania sportu. Czasem jedna niewielka zmiana jest w stanie zmaksymalizować komfort, poprawiając tym samym rezultaty ćwiczeń.

Ciekawą propozycją jest zastąpienie telefonu zegarkiem. Dlaczego? Jest to gadżet ponadczasowy, a na dodatek taki, który podczas uprawiania aktywności fizycznej wykazuje o wiele większą poręczność niż smartfon. Jaki model warto wybrać? Czy zegarki Timex sprawdzą się w trakcie aktywności? Spieszymy z inspiracjami dla każdego sportowca.

Wygoda eksploatacji

Sportowe zegarki męskie Timex wyposażone są między innymi w elastyczny gumowy pasek. Dzięki temu tarcza dobrze przylega do nadgarstka i nie „lata” swobodnie w trakcie ruchu, jak ma to miejsce w przypadku czasomierzy na bransolecie.

Dodatkowe funkcje pomagające w treningu

Przeglądając katalog zegarków Timex, nie sposób przejść obojętnie obok modelu TW5K88000. Jest to niedroga, a zarazem bardzo sensowna alternatywa dla wielu droższych konstrukcji, którą zaprojektowano z myślą o sportowcach.

Co posiada taki czasomierz? Jedną z najistotniejszych opcji dla osób aktywnych, jest pulsometr, który pomaga nam na bieżąco śledzić aktywność naszego tętna. Smartfony oferują aplikacje, które można zsynchronizować ze specjalnymi czujnikami, lecz w tym wypadku otrzymujesz dokładny wynik ze swojego nadgarstka, gdzie puls jest bardzo dobrze wyczuwalny.

Oprócz tego zegarek zapewnia dostęp do wielu funkcji popularnych smartwatchy. Dzięki możliwości sparowania go zarówno z systemem operacyjnym Android, jak i Apple iOS, użytkownicy mogą korzystać z opcji znajdowania telefonu czy sprawdzania powiadomień, na przykład ze skrzynki mailowej.

Gdzie szukać odpowiednich zegarków?

Zegarek Timex na pasku z tworzywa sztucznego dostępny jest w ofercie wszystkich renomowanych dystrybutorów. Oprócz tego można znaleźć wiele konstrukcji na portalach aukcyjnych, czy w popularnych outletach. Co jest lepszym wyborem?

Na nieoficjalnych aukcjach lub u pośredników otrzymasz w większości przypadków o wiele lepsze ceny. Niestety, w wielu przypadkach jest to towar niepełnowartościowy, noszący ślady użytkowania, np. przetarcia lub zarysowania. Istnieje również ryzyko niezgodności z oryginałem, co stwarza ryzyko zakupu podróbki. W ofercie autoryzowanych dystrybutorów otrzymujecie gwarancję oryginalności, a także dostęp do najnowszych kolekcji, serii i modeli, przed zakupem warto zapoznać się z tym artykułem: https://www.rmfmaxxx.pl/news/Zegarek-czyli-idealny-pomysl-na-prezent-dla-niej-i-dla-niego,49676.html.