Kluby gogo cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem różnych grup społecznych i wzbudzają przy tym skrajne emocje. Jedni je kochają, drudzy chcieliby pokochać, ale się wstydzą, a trzeci na samą myśl o nich czują narastającą złość. Czemu tak się dzieje? Ciężko w jednym zdaniu zawrzeć odpowiedź na to pytanie. Nocne lokale dla dorosłych tej kategorii są czymś nowym i może ich błędne postrzeganie stanowi przyczynę mieszanych opinii na ich temat. W gruncie rzeczy bowiem nie są to domy rozpusty, w których nagie kobiety lekkich obyczajów uwodzą przykładnych mężów zaciągniętych tam siłą przez nagabywaczy. Nie jest tak i nigdy nie było, choć wizerunek tańczącej na rurze striptizerki zakorzenił w wielu ludziach taki obraz tego typu lokali, stąd zapewne rozbieżności zdań na ich temat. Kluby gogo obecne są dziś w każdym większym mieście Europy, często nawet na wsiach. Wyjątkiem od tej reguły nie jest Polska. Sympatycy kobiecych wdzięków nie mają na co narzekać w naszym kraju, ponieważ największe miasta są bogate w tego rodzaju przybytki. Gdzie natomiast urzędują najlepsze z nich? Rzecz jasna, w stolicy naszego kraju. Wśród stałych bywalców nocnych klubów dla dorosłych panuje przekonanie, że kluby gogo Warszawa oferuje najlepsze w całej Polsce. Dlaczego? Być może powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że będące stolicą państwa miasto przyciąga z reguły najwięcej turystów głodnych przygód. Ci zaś chętnie swój apetyt zaspokajają tym, co zdecydowana większość z nas kocha najbardziej, czyli podziwianiem dziewczyn. To z kolei stwarza doskonałe warunki do godnego prosperowania i podnoszenia standardu przez stołeczne lokale i efekt widoczny jest gołym okiem po przekroczeniu progu drzwi wejściowych do wielu z nich. Czym one jednak dokładnie są i jak zaczynały?

Co to jest klub gogo?

Klub gogo to, najprościej ujmując, jeden z rodzajów klubów nocnych. Nie ma on jednak wiele wspólnego z dyskoteką, czy barem. Główną jego motywacją oraz motorem napędowym jest element erotyczny, na którym opiera swoją działalność. Pierwsze kluby gogo powstały w latach sześćdziesiątych ubiegłego stulecia, lecz wtedy jeszcze nie były one wyposażone w sceny, na których tańczyły skąpo ubrane dziewczyny. Z początku ograniczały się jedynie do puszczania muzyki przez, tak zwaną, gogo girl. Już wtedy jednak skupiały swobodną obyczajowo klientelę i wiadomo było, dokąd to wszystko zmierza. Inspiracją nazwy tychże lokali był bowiem pochodzący z francuskiego zwrot „à gogo”, który tłumaczyć można jako „bez ograniczeń”. Tak też było w praktyce, ponieważ już kilka lat po debiucie pierwszego klubu gogo, striptiz i roznegliżowane tancerki zagościły się na dobre w każdym następnym. Wkrótce całe Stany Zjednoczone pękały od nich w szwach, a później przyszła pora na resztę świata, która równie ochoczo powitała ten pomysł. Wśród nich nie zabrakło również Polski, a w szczególności warszawskich miłośników tego typu rozrywek, którzy szybko stworzyli najbardziej klimatyczne przybytki tejże kategorii w całym kraju.

Jakie usługi oferują warszawskie kluby gogo?

Oprócz tradycyjnego striptizu i tańca na rurze, warszawskie kluby gogo oferują znacznie bardziej zmysłowe doznania. Wśród najlepszych z nich znajdują się takie perełki, jak, na przykład, kąpiel w jacuzzi z ponętną tancerką, czy też zmysłowy masaż w klimatycznym pomieszczeniu wykonywany przez ociekającą seksem dziewczynę. Nie zabraknie również atrakcji dla miłośników kobiecych igraszek, ponieważ najlepsze warszawskie kluby gogo posiadają w ofercie pokaz tańca w wykonaniu lesbijek. Jak więc widać, nie należy postrzegać klubów gogo, jako sali z rurą na środku i śliniących się do striptizerki pijanych mężczyzn. Rzeczywistość jest zupełnie inna i może naprawdę zaskoczyć wyrafinowaniem.

Znajdujące się w Warszawie kluby gogo kuszą gorącymi atrakcjami. Jedna z nich przebija wszystko

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.