Starosta Oświęcimski Marcin Niedziela przekazuje podziękowania dla strażaków za pomoc w likwidacji skutków nocnych wichur, które dotknęły obszar powiatu oświęcimskiego:

W imieniu władz Powiatu Oświęcimskiego pragnę serdecznie podziękować strażakom z Państwowej Straży Pożarnej oraz strażakom ochotnikom za pracę oraz czas poświęcony w likwidację szkód po ostatniej nocnej wichurze. Dziękuję wszystkim strażakom z PSP oraz OSP za ofiarność i trud ponoszony przy wypełnianiu odpowiedzialnej służby strażaka.

Życzę przede wszystkim bezpiecznej służby i szczęśliwych powrotów z akcji. Wypełniając strażacką powinność wobec drugiego człowieka, zyskujecie szacunek w społeczeństwie.

Serdecznie dziękuję za wykazywanie pełnej gotowości i zdecydowanej postawy w wykonywaniu trudnych zadań. Życzę, by wysiłek, który podejmujecie dla ratowania ludzi i ich mienia, był zawsze źródłem satysfakcji i powodem do dumy. Życzę też, abyście mieli jak najmniej powodów do podejmowania akcji ratowniczych i jak najwięcej pomyślności na służbie i życiu prywatnym.

Z wyrazami szacunku Marcin Niedziela

 

(foto: PSP w Oświęcimiu)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.