Oświęcim. Zdarzenie z udziałem radiowozu uprzywilejowanego

Dzisiaj o godz. 16.25 na skrzyżowaniu ulic Wyspiańskiego i Słowackiego w Oświęcimiu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu uprzywilejowanego oraz małoletniego pieszego

Podczas manewru skrętu kolumny pojazdów uprzywilejowanych, które poruszały się z nieznaczną prędkością na włączonych sygnałach dźwiękowych i świetlnych, nagle z prawej strony wbiegł małoletni chłopiec i uderzył w prawy bok radiowozu oznakowanego.

Kolumna pojazdów natychmiast zatrzymała się, żeby sprawdzić czy chłopiec nie posiada obrażeń. Jednocześnie ratownicy z karetki poruszającej się w kolumnie również podbiegli, aby sprawdzić stan zdrowia dziecka. Obrażeń nie stwierdzono, ale dla pewności przewieziono chłopca do szpitala w celu przeprowadzenia badań.

Po przeprowadzonych w szpitalu badaniach chłopca odebrali rodzice.

Okoliczności tego zdarzenia będą szczegółowo wyjaśniane.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.