Brzeszcze. Policjanci poszukują skradzione  renault captur i sprawcę jego kradzieży

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach prowadzą poszukiwania sprawcy, który w nocy z 27/28 września 2018 roku z parkingu przy ulicy Ofiar Oświęcimia w Brzeszczach, skradł mieszkańcowi Gminy Brzeszcze, samochód marki Renault Captur, koloru pomarańczowego z czarnym dachem, rocznik 2016. Reno posiadało dwukolorowe felgi czarno – srebrne.

Policjanci poszukują złodzieja i skradzionego samochodu, jednocześnie apelują t do osób, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu personaliów sprawcy kradzieży, bądź miejsca ukrycia pojazdu, o kontakt z Policją pod numer alarmowy 997 lub 112, albo też bezpośrednio z policjantami z Komisariatu Policji w Brzeszczach pod nr tel. 32 211 15 51. Zapewniamy anonimowość.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.