Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Oświęcim

Kęty. Mężczyzna podejrzany o śmiertelne ugodzenie nożem zatrzymany podczas policyjnej obławy

W dniu 29 kwietnia 2018 w wyniku kilkugodzinnej intensywnej penetracji Kęt oraz różnych miejscowości powiatu oświęcimskiego policjanci zatrzymali 37 – letniego mieszkańca Gminy Kęty podejrzewanego o śmiertelne ugodzenie nożem 34 – letniego mieszkańca Kęt.

Do zatrzymania doszło tuż przed godziną 12.00 w Kętach, gdzie funkcjonariusze oświęcimskiej komendy i kęckiego komisariatu Policji na ulicy Czajki zauważyli poszukiwanego 37 – latka za kierownicą jednego z samochodów. Mężczyzna również dostrzegł policjantów, więc znacznie przyspieszył. Jego pojazd został jednak szybko zatrzymany, po czym funkcjonariusze przystąpili do obezwładnienia poszukiwanego. 37 – latek trafił do policyjnego aresztu, w chwili zatrzymania był trzeźwy, jednakże do badań została mu pobrana krew.

W dalszym ciągu policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do śmiertelnego ugodzenia nożem oraz jaki był motyw działania sprawcy. Trwają przesłuchania świadków oraz analiza zabezpieczonych dowodów.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.