Polanka Wielka. Brzeszcze. Kierowali pomimo cofniętych uprawnień do kierowania

Policjanci pilnując bezpieczeństwa w ruchu drogowym zatrzymali dwóch kierowców, którzy pomimo cofniętych uprawnień do kierowania zdecydowali się na jazdę samochodem.

Do pierwszego zdarzenia doszło w dniu 18 lutego 2019 kiedy funkcjonariusze drogówki pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie Polanki Wielkiej. O godzinie 09:45 na ulicy Kasztanowej zatrzymali do kontroli drogowej 54 – letniego mieszkańca Polanki Wielkiej, który kierował samochodem marki Opel. Podczas czynności okazało się, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania.

Drugi z kierowców został zatrzymany dzisiejszej nocy przez policjantów z Komisariatu Policji w Brzeszczach. Funkcjonariusze pilnując bezpieczeństwa w rejonie ulicy Ofiar Oświęcimia o godzinie 2.10 zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Alfa Romeo. Podczas czynności okazało się, że kierujący autem 57 – letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego ma cofnięte uprawnienia do kierowania.

Za kierowanie samochodem pomimo cofniętych uprawień do kierowania grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.