Zator. Kierująca wszczęła awanturę na stacji paliw. Była pod wpływem środków odurzających.

12 października 2018 w Zatorze policjanci zatrzymali 22 – letnią mieszkankę tej miejscowości, podejrzaną o prowadzenie samochodu pod wpływem środków odurzających oraz posiadanie amfetaminy. Popełnione przestępstwa wyszły na jaw podczas interwencji Policji, związanej z awanturą jaką wszczęła kierująca.

W piątkowe przedpołudnie policjanci z zatorskiego komisariatu Policji zostali wezwani przez personel jednej ze stacji paliw w Zatorze, w związku z awanturą, którą wszczęła jedna z klientek. W trakcie przeprowadzanej interwencji funkcjonariusze od razu dostrzegli dziwne zachowanie 22 – letniej mieszkanki Zatora, która sprawiała wrażenie osoby będącej pod wpływem środków odurzających. W związku z faktem, iż kobieta na stację paliw przyjechała samochodem, policjanci poddali ją badaniu stanu trzeźwości, które nie wykazało alkoholu. Następnie przy użyciu testera narkotykowego przeprowadzili badanie śliny kobiety. To badanie potwierdziło spostrzeżenia funkcjonariuszy, że 22 – latka znajduje się pod wpływem środka odurzającego. Podczas przeszukania pojazdu kobiety policjanci znaleźli woreczek z niewielką ilością białego proszku, który okazał się amfetaminą. Kobiecie pobrano krew do badań na zawartość środków odurzających.

Za kierowanie pojazdem pod wpływem środka odurzającego grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.